Ryanair Ryanair news

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Αναφέρεσαι σε αυτή που χρησιμοποιούμε και για αναλήψεις από το ΑΤΜ η την χρεωστική που βγάζεις κατόπιν αίτησης;
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
@Borealis Δε χρειάζεται να πας στο αεροδρόμιο... μια χαρά αγοράζεις εισητήρια από το site με χρεωστική κάρτα Πειραιώς :)
Αναφέρεσαι σε αυτή που χρησιμοποιούμε και για αναλήψεις από το ΑΤΜ η την χρεωστική που βγάζεις κατόπιν αίτησης;
Περιμένω και εγώ την διευκρίνιση, αργότερα που θα έχω χρόνο θα δοκιμάσω με τη χρεωστική Πειραιώς και θα σας πω το αποτέλεσμα
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Έκλεισα τρία εισιτήρια για Ρώμη με πιστωτική Πειραιώς
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Έκλεισα κι εγώ, μετά από πολλές προσπάθειες, εισιτήρια εσωτερικού από το σάιτ της ράυαν με χρεωστική της Πειραιώς. ΟΛΕ!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.658
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Με τη χρεωστική της Πειραιώς που κάνεις αναλήψεις από το ΑΤΜ έκανα 3 κρατήσεις τις τελευταίες ημέρες.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Άλλες τιμές στην αρχική σελίδα της ryanair και άλλες αν πας να κλείσεις τα εισιτήρια(υψηλότερες).
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
Κλειστή θα παραμείνει η ιστοσελίδα της Ryanair από τις 23:00 της Τρίτης 11 Αυγούστου μέχρι τις 04:00 της Τετάρτης 12 Αυγούστου λόγω αναβάθμισης του συστήματος. Η Ryanair καλεί τους επιβάτες που ταξιδεύουν αυτές τις μέρες να κάνουνε online check-in μέχρι και σήμερα.
http://traveldailynews.gr/news/article/60447
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
554
Likes
431
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Για να κλεισω εισιτηριο με ryanair αυτες τις μερες με τα capital controls πρεπει να παω οποσδηποτε στο αεροδρομιο; Πως θα μαθω ποιες ωρες ειναι εκει; Γιατι ειναι και ολιγον αφαντοι απ οσο θυμαμαι....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom