Ryanair Ryanair news

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
Δυο φορές την εβδομάδα θα συνδέετε η Καλαμάτα με το Μιλάνο.
Το δρομολόγιο θα είναι από Απρίλιο έως Οκτώβριο.
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Είναι νωρίς για ανοιξιάτικες τιμές.
Μήπως ξέρεις πότε περίπου βγαίνουν οι προσφορές? Πέρυσι έβγαλαν κατι φοβερές προσφορές αλλα εγω το έμαθα εκ των υστέρων.:mad::mad::mad:
Θέλω απλά να είμαι προετοιμασμένη.
 

shadow

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
προσοχή έγιναν αλλαγές στις πτήσεις ( αλλαγές ώρων ) ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη τα Χριστούγεννα μήπως γνωρίζει κάποιος εάν πρέπει να υπάρξει αποζημίωση ?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
panpan επειδη σε βλεπω πολυ ενημερωμενο ξερεις αν θα εχει προσφορες για Βουδαπεστη απο Θεσ/νικη για Ιανουαριο - Φεβρουαριο
oχι.:)

Μήπως ξέρεις πότε περίπου βγαίνουν οι προσφορές?
Οχι. :)
Το πότε βγάζει προσφορές η Ραυαν κανείς δεν το ξέρει. :lol:
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.329
Likes
3.469
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
προσοχή έγιναν αλλαγές στις πτήσεις ( αλλαγές ώρων ) ryanair από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη τα Χριστούγεννα μήπως γνωρίζει κάποιος εάν πρέπει να υπάρξει αποζημίωση ?
στο email που σου έστηλαν υπάρχει ένα link το οποίο σε οδηγεί σε μια φόρμα όπου σε ρωτάει αν είσαι ΟΚ με τις αλλαγές που έγιναν
Αν δεν είσαι , το πιθανότερο είναι να σου ακυρώσουν τα εισητήριο κ να σου επιστρέψουν τα χρήματα

Αλλα δεν ειναι κ καμιά τρελή αλλαγή στις ώρες ..
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
445
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ξερετε αν το γεγονος οτι η ryan δινει πτησεις για καποιες ημερομηνιες 3 μηνες μετα π.χ. σημαινει οτι γι αυτες τις ημερομηνιες τουλαχιστον δεν παιζει να παψει να πεταει απο την πολη αυτη προς αυτους τους προορισμους? Ρωταω γιατι λεω εγω τωρα...αν τα μαζεψει και φυγει τελικα απο Θεσσαλονικη τις πτησεις για τις οποιες εχουν ηδη αγοραστει εισιτηρια θα τις πραγματοποιησει ουτως ή αλλως ή μπορει να διακοψει και νωριτερα?

Οχι οτι με χαλαει να το παιξω θυμα και να ξεμεινω στας Ευρωπας επα οριστον....λεμε τωρα...:haha:
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Έχει ακυρώσει δρομολόγια στο παρελθόν και για εισιτήρια που έχουν αγοραστεί.Απλά δεν ξέρω πόσο νωρίτερα ενημέρωσε... Άλλο δηλαδή να βγει ανακοίνωση ότι ακυρώνονται όλες οι πτήσεις από τις επόμενες 30 ημέρες και μετά και άλλο να σου πει ακυρώνονται όλες οι πτήσεις από αύριο και εσύ να είσαι ήδη στο εξωτερικό:shock:
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
445
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εάν διαβάσεις στα Terms γράφει ότι τα χρήματα τα παίρνεις πίσω σε περίπτωση ακύρωσης.
A παρα πολυ ωραια...Και μετα παιρνω τηλεφωνο αφεντικα,γονεις-πεθερικα,γατες σκυλους και πουλια και δηλωνω οτι να μωρε ξεμεινα στα Λονδινα και περιμενω το Μπουταρη να με φερει πισω μεσω πρεσβειας γιατι ντεν εχω αλλα κρηματα καρντια μου....τους στελνω και μια φωτογραφια να μη με ξεχασουν και τα παιδια και οι συναδελφοι και...μια χαρα εξαφανιση...γιουπιιιιιιιιιιιιι....:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.041
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom