Scoot Scoot Airlines - Αθήνα Σιγκαπούρη

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκουαδορ,περου

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Το μήνυμα για Scoot που μυστηριωδώς είχε γραφτεί σε θέμα της Ryanair, βρήκε τη σωστή του θέση, μαζί με τις απαντήσεις του.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Θέλω να ρωτήσω και κάτι που δεν καταλαβαίνω.. μπαινω στο σαιτ της scoot , να κλείσω εισιτήριο Αθήνα-Μπαλί μέσω Σιγκαπούρης, και μου βγαζει μήνυμα πως με μεταφερει στο σαιτ της singapore airlines. Το εισιτήριο εχει 1500 και με 2 στάσεις!
Αν όμως μπώ πάλι στην scoot και βάλω Αθηνα-Σιγκαπούρη και Σιγκαπούρη-Μπαλι , μου βγαίνει το εισιτήριο κανονικά από την scoot , με 750 ευρω και με μία στάση.. τι ακριβώς παίζει?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Θέλω να ρωτήσω και κάτι που δεν καταλαβαίνω.. μπαινω στο σαιτ της scoot , να κλείσω εισιτήριο Αθήνα-Μπαλί μέσω Σιγκαπούρης, και μου βγαζει μήνυμα πως με μεταφερει στο σαιτ της singapore airlines. Το εισιτήριο εχει 1500 και με 2 στάσεις!
Αν όμως μπώ πάλι στην scoot και βάλω Αθηνα-Σιγκαπούρη και Σιγκαπούρη-Μπαλι , μου βγαίνει το εισιτήριο κανονικά από την scoot , με 750 ευρω και με μία στάση.. τι ακριβώς παίζει?
Οι πτήσεις της Singapore δεν είναι κατευθείαν.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Τα 1500 τα βλέπω Singapore μέσω άλλου προορισμού.Εσύ βλέπεις scoot 1500 από το site της Singapore;
Γράψτε άκυρο.. εβαζα ημερομηνία που όντως δεν είχε δρομολόγια η scoot για αυτο με εστελνε στην singapore.. :cool::cool:
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
897
Likes
3.945
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Είχα αρχικά κλείσει ενιαίο εισιτήριο με Scoot Αθήνα - Σιγκαπούρη - Σίδνεϊ, με αρχικό προγραμματισμό:

Αθήνα 16:10 - Σιγκαπούρη 09:00
Σιγκαπούρη 02:00 - Σίδνεϊ 12:45

Σήμερα το πρωί, με ενημέρωσαν από τη Scoot ότι άλλαξε η ώρα του σκέλους Αθήνα - Σιγκαπούρη, με νέες ώρες:

Αθήνα 11:20 - Σιγκαπούρη 04:10

Παρεμπιπτόντως, την πρωινή αυτή πτήση την έβρισκα σε διάφορα τρίτα sites, αλλά δεν υπήρχε στο επίσημο site της Scoot, οπότε είχα διστάσει να την κλείσω. Με βάση τη νέα ώρα άφιξης, προλαβαίνω με ασφάλεια προηγούμενη πτήση της Scoot για Σίδνεϊ:

Σιγκαπούρη 10:00 - Σίδνεϊ 20:45

Θεωρείτε ότι μπορώ να ζητήσω αλλαγή και στο δεύτερο σκέλος του ταξιδιού; Δεν καίγομαι για vouchers και επιστροφές χρημάτων, μιας και ήδη έχω πραγματοποιήσει κρατήσεις κλπ στην Αυστραλία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom