Πορτογαλία Senhora do Mar / Η κυρά της θάλασσας! (Portugal)

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Καλως τον και από εμενα .Ετοιμασου για εξομολογήσεις ! Μην κρυψεις τιποτε !Ο Μαρτιος μου ερχεται .:clap::lol::bleh:
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Καλα ξεκινησες . Αναμενομεν συνεχειαν.....Στη διαθεση σας !!!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Πολλοι πραγματικα..
Εχω μια εβδομαδα που πηγα.νοσταλγικη λισαβωνα,ρομαντικη και διαφορετικη.Η αλφαμα το καλυτερο της σημειο.Το ενυδρειο κατι που αν δες εχεις παει αλλου αξιζει πολυ
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
πάντα η στιγμή όταν φτάνω στο κέντρο της πόλης με πλημμυρίζει χαρά και με κάνει να συνειδητοποιήσω που βρίσκομαι. Είναι η αγαπημένη μου στιγμή, η ωραιότερη στιγμή που λέω ''τώρα αρχίζει το ταξίδι''. Όμως πέρα από την χαρά με διακατέχει και ένα άγχος χωρίς να το ορίζω. Θέλω όλα να γίνουν όπως τα φαντάστηκα. Πράγμα σπάνιο!
Εμένα όμως αυτή η ατμοσφαιρική εικόνα ερήμωσης μου εξάπτει την φαντασία και με ξεκουράζει!
Με εκφράζεις απόλυτα.
Τα παραπάνω θα μπορούσαν να είναι και δικά μου λόγια. :)

Αναζητώντας πληροφορίες για να βοηθήσω κάποιες φίλες που πρόκειται να ταξιδέψουν στη Λισαβόνα έπεσα πάνω στην ιστορία σου. Με έχει συνεπάρει! Καμμία έκπληξη, το περίμενα.
Γι αυτό άλλωστε είμαι βασικός οπαδός σου!!! :clap:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Με εκφράζεις απόλυτα.
Τα παραπάνω θα μπορούσαν να είναι και δικά μου λόγια. :)

Αναζητώντας πληροφορίες για να βοηθήσω κάποιες φίλες που πρόκειται να ταξιδέψουν στη Λισαβόνα έπεσα πάνω στην ιστορία σου. Με έχει συνεπάρει! Καμμία έκπληξη, το περίμενα.
Γι αυτό άλλωστε είμαι βασικός οπαδός σου!!! :clap:
Καλά εσύ είσαι γραμμένη στο fan club μου:D Η πιο φανατική!
Η ιστορία αυτή είναι η best of the best μου. Κάνε μια εκτύπωση τα βασικά και οι φίλες σου θα είναι έτοιμες χωρίς άγχος για Λισαβόνα;)
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
αυτό που έχω να πω εγώ είναι ότι απολαύσαμε μια ακόμη υπέροχη ιστορία σου φίλε Γιάννη, με υπέροχες φωτογραφίες και πάρα πολλές χρηστικές πληροφορίες.έναν πλήρη ταξιδιωτικό οδηγό δηλαδή και σε ευχαριστούμε πολύ γιαυτό.
Δεν γίνεται παρά να συμφωνήσω απόλυτα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.744
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom