Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Mamid

Member
Μηνύματα
26
Likes
24
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
Δυστυχώς όταν κάναμε την κράτηση, δεν γίνονται να τις κάνω μαζί για χαζό λόγο , οπότε για αυτόν έχουμε δύο ξεχωριστές κρατήσεις.
Καλή ιδέα πάντως με την εφαρμογή. Δε γνώρισα πως και η Sky express έχει, Θα το ψάξω άμεσα.
Μακάρι να πάνε όλα καλά.
Ηρέμησα λίγο με την πληροφορία ότι και η άφιξη και η αναχώρηση είναι από την ίδια πύλη.
Ευχαριστώ και πάλι!
By the way: Βάση προγράμματος, το αεροπλάνο από Ηράκλειο θα είναι Airbus 320. Υπάρχει ελπίδα:)
 

Mamid

Member
Μηνύματα
26
Likes
24
Έχει βγάλει εφαρμογή η Sky Express; :oops:
Μόλις την κατέβασα, αλλά δεν έχει Login. Πως θα πάρω ειδοποίηση για την πύλη,αφού η εφαρμογή δε βλέπει ποτέ πετάω, ποιος είμαι κλπ. Στην Aegean έπρεπε να δημιουργήσω λογαριασμό.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.334
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μόλις την κατέβασα, αλλά δεν έχει Login. Πως θα πάρω ειδοποίηση για την πύλη,αφού η εφαρμογή δε βλέπει ποτέ πετάω, ποιος είμαι κλπ. Στην Aegean έπρεπε να δημιουργήσω λογαριασμό.
Μπορείς να μας κοινοποιήσεις το Link; Δε βρίσκω κάτι στην ιστοσελίδα τους.
 

Mamid

Member
Μηνύματα
26
Likes
24
Μπορείς να μας κοινοποιήσεις το Link; Δε βρίσκω κάτι στην ιστοσελίδα τους.
Όταν άνοιξα στο Browser τη σελίδα τους, μου πέταξε ένα παράθυρο και με ρώτησε εάν θέλω να κατεβάσω την εφαρμογή τους. Το οποίο και έκανα. Link από την εφαρμογή πως θαχσιυ στείλω;
 

Attachments

thanos75

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Καλή ιδέα πάντως με την εφαρμογή. Δε γνώρισα πως και η Sky express έχει, Θα το ψάξω άμεσα.
Μακάρι να πάνε όλα καλά.
Ηρέμησα λίγο με την πληροφορία ότι και η άφιξη και η αναχώρηση είναι από την ίδια πύλη.
Κανένα πρόβλημα. Κατ'αρχάς να επισημάνω ότι δεν είπα ότι η άφιξη και η αναχώρηση θα είναι από την ίδια πύλη ακριβώς, αλλά από το ίδιο ας πούμε section πυλών (στην προκειμένη περίπτωση τις πύλες Β του Ελ.Βενιζέλος), όπερ και σημαίνει σίγουρα λιγότερος χρόνος μετάβασης από τη μία πύλη στην άλλη.
Όσο για την εφαρμογή δεν την έχω κατεβάσει προσωπικά, αλλά φίλη μου την έχει και ξέρω μάλιστα ότι πρόσφατα την χρησιμοποίησε.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
By the way: Βάση προγράμματος, το αεροπλάνο από Ηράκλειο θα είναι Airbus 320. Υπάρχει ελπίδα:)
Θα έλεγα πως ναι, υπάρχει και ελπίδα φυσούνας
 

Mamid

Member
Μηνύματα
26
Likes
24
Κανένα πρόβλημα. Κατ'αρχάς να επισημάνω ότι δεν είπα ότι η άφιξη και η αναχώρηση θα είναι από την ίδια πύλη ακριβώς, αλλά από το ίδιο ας πούμε section πυλών (στην προκειμένη περίπτωση τις πύλες Β του Ελ.Βενιζέλος), όπερ και σημαίνει σίγουρα λιγότερος χρόνος μετάβασης από τη μία πύλη στην άλλη.
Όσο για την εφαρμογή δεν την έχω κατεβάσει προσωπικά, αλλά φίλη μου την έχει και ξέρω μάλιστα ότι πρόσφατα την χρησιμοποίησε.
Όχι, τι είχα καταλάβει πως δεν είναι στην ίδια πύλη. Σόρρυ, ίσως δεν το διατύπωσα σωστά. Απλώς χάρηκα πως θα είναι και οι δύο στην Β και όχι σε διαφορετικα κτίρια.
Ευχαριστώ και πάλι
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
3.428
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Στο μενού βγάζει αυτές τις επιλογές,αλλά πουθενά για Log in
Έάν πατήσεις "η κράτησή μου", σου εμφανίζει αυτόματα τις κρατήσεις σου για τις επικείμενες πτήσεις σου, ή πρέπει να βάλεις τον κωδικό κράτησης? Εάν στις εμφανίζει αυτόματα είσαι ΟΚ! Επίσης το κινητό σου τι λειτουργικό έχει? Είναι μήπως iphone?
 

Mamid

Member
Μηνύματα
26
Likes
24
Έάν πατήσεις "η κράτησή μου", σου εμφανίζει αυτόματα τις κρατήσεις σου για τις επικείμενες πτήσεις σου, ή πρέπει να βάλεις τον κωδικό κράτησης? Εάν στις εμφανίζει αυτόματα είσαι ΟΚ! Επίσης το κινητό σου τι λειτουργικό έχει? Είναι μήπως iphone?
Όχι πρέπει να βάλω αριθμό κράτησης και επίθετο. Έχω Android
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.334
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Όταν άνοιξα στο Browser τη σελίδα τους, μου πέταξε ένα παράθυρο και με ρώτησε εάν θέλω να κατεβάσω την εφαρμογή τους. Το οποίο και έκανα. Link από την εφαρμογή πως θαχσιυ στείλω;
Έχεις δίκιο, έτσι έγινε, ευχαριστώ. Για κάποιο λόγο δεν φαίνεται στο Playstore αλλά ούτε και στην ιστοσελίδα τους υπάρχει παραπομπή. Μπαίνω να τσεκάρω πως δουλεύει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.388
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom