Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
Ηθικόν ακμαιότατον δηλαδή. Τι να πω, σε καλό να τους βγει...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλησπέρα. Η skyexpress μου ακύρωσε την πτήση και με email που τους έστειλα δέχτηκα αυτή που μου πρότειναν 4 ώρες νωρίτερα . Τώρα τι γίνεται θα μου στείλουν το εισιτήριο με email ? βλέπω να καθυστερούν. Ευχαριστώ
Μου το έστειλαν όλα οκ. Η επικοινωνία μέσω ΦΒ τέλεια. Αγ. Πνεύματος κι όχι μόνο στο νησί του Ψηλού!
 

Menelaos83

Member
Μηνύματα
103
Likes
88
Μιας και εβαλε καινουριο δρομολογιο για Βρυξελλες ελεγα να κανω ενα ταξιδακι προς τα εκει, διαβαζω ομως για ακυρωσεις σε δρομολογια της και πολλα παραπονα, οποτε θα ηθελα την γνωμη οσων εχουν ταξιδεψει με την εταιρια.
 

Maraki_if

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Καλησπέρα σε όλους. Πετάω σύντομα με τη συγκεκριμένη εταιρεία και μόλις συνειδητοποίησα ότι διαβάζω τα χειρότερα! Τα προσέχουν αυτοί τα αεροπλάνα τους ή θα πάθουμε κανά κακό; Έχω πολύ άγχος
 

Kostass

Member
Μηνύματα
213
Likes
362
Καλησπέρα σε όλους. Πετάω σύντομα με τη συγκεκριμένη εταιρεία και μόλις συνειδητοποίησα ότι διαβάζω τα χειρότερα! Τα προσέχουν αυτοί τα αεροπλάνα τους ή θα πάθουμε κανά κακό; Έχω πολύ άγχος
Όλα καλά θα πάνε.Τσεκαρε συχνά και την κράτησή σου για τυχόν αλλαγες.Κάνε ομως και κάνα λογαριασμό στο fb καλού κακού :lol:
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Καλησπέρα σε όλους. Πετάω σύντομα με τη συγκεκριμένη εταιρεία και μόλις συνειδητοποίησα ότι διαβάζω τα χειρότερα! Τα προσέχουν αυτοί τα αεροπλάνα τους ή θα πάθουμε κανά κακό; Έχω πολύ άγχος
Πιθανές ακυρώσεις δεν έχουν σχέση με την ασφάλεια.Η εταιρεία παρέλαβε πρόσφατα νέα αεροπλάνα.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Τα προσέχουν αυτοί τα αεροπλάνα τους ή θα πάθουμε κανά κακό; Έχω πολύ άγχος
Όλες οι αεροπορικές εταιρείες που εκτελούν πτητικό έργο στην Ευρώπη, διέπονται από τους ίδιους αυστηρούς ελέγχους.
 

Maraki_if

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Όλες οι αεροπορικές εταιρείες που εκτελούν πτητικό έργο στην Ευρώπη, διέπονται από τους ίδιους αυστηρούς ελέγχους.
[/QUOT
Το ρωτάω γτ πρόσφατα στην αλεξανδρούπολη είχε μία ατυχία και βρήκε κάπου λέει το φτερό και τρόμαξα σε συνδυασμό με όλες αυτές τις αρνητικές κριτικές
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Ατυχήματα συμβαίνουν σε όλους.Τα σοβαρά να φοβάσαι.Οι αρνητικές κριτικές που διαβάζεις είναι για τα ατυχήματα ή έτσι γενικά για όλα(καθυστερήσεις,ακυρώσεις κτλ);
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Το ρωτάω γτ πρόσφατα στην αλεξανδρούπολη είχε μία ατυχία και βρήκε κάπου λέει το φτερό και τρόμαξα σε συνδυασμό με όλες αυτές τις αρνητικές κριτικές
Αυτό λέγετε αδεξιότητα που πολλές φορές δεν ευθύνετε καν ο πιλότος ή η εταιρία, μια βόλτα στο YouTube θα δεις πολλά παρόμοια ατυχήματα με πολύ μεγάλες εταιρίες. Δεν έχει καμία σχέση η ασφάλεια με τις ακυρώσεις
 

Hayate

Member
Μηνύματα
842
Likes
5.129
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Καλησπέρα σε όλους. Πετάω σύντομα με τη συγκεκριμένη εταιρεία και μόλις συνειδητοποίησα ότι διαβάζω τα χειρότερα! Τα προσέχουν αυτοί τα αεροπλάνα τους ή θα πάθουμε κανά κακό; Έχω πολύ άγχος
Μην εχεις αγχος!! Κοιταξτε να περαστε καλα!! Δεν τιθεται θεμα ασφάλειας καθως οπως αναφερθηκε και παραπανω ολες οι εταιρείες υπόκεινται σε παρα πολυ αυστηρους ελεγχους!! Μπορει να υπάρχει θεμα καλης εξυπηρέτησης φερεγγυότητας, ακριβειας (χρονικά μιλώντας) αλλα οχι θεμα ασφάλειας.
Βέβαια προφανώς καποιες εταιρίες προτιμουν '' βαρια '' βιογραφικά οσον αφορα τους πιλοτους αλλα και αυτοί που εργάζονται σε μικροτερες, low cost εταιρίες ειναι προφανως καλοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.838
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom