Solo ταξίδι στο εξωτερικό για φοιτητή

panos97

Member
Μηνύματα
24
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα στην παρέα του travelstories. Ονομάζομαι Παναγιώτης και είμαι φοιτητής στο 2ο έτος σε σχολή πληροφορικής. Σκεφτόμουν το καλοκαίρι να πραγματοποιήσω το πρώτο μου solo ταξίδι στο εξωτερικό. Γενικά τον οκτώβρη του 2015 έκανα το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό (στις Βρυξέλλες ) και το δεύτερο μου ήταν τα χριστούγεννα που μας πέρασαν στην Στοκχόλμη. Γενικά μου αρέσει να ψάχνω και να φτιάχνω μόνος μου το πρόγραμμα κι επίσης να χρησιμοποιώ την τεχνολογία προς όφελος μου ώστε να μην χάνομαι στα διάφορα μέρη που πηγαίνω (π.χ google translate,gps κλπ).
Θα ήθελα λοιπόν να μου δώσετε κάποια ιδέα για κάποιον προορισμό στο εξωτερικό ( και για Ασία ψήνομαι πολύ) αν μπορείτε κυρίως για budget 500-700€ και μετά βλέπουμε και για budget 1000€.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.402
Likes
14.357
Οι τιμές είναι μαζί με τα εισιτήρια(αεροπορικά για Ευρώπη);Για πόσες μέρες;
 

panos97

Member
Μηνύματα
24
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Οι τιμές είναι μαζί με τα εισιτήρια(αεροπορικά για Ευρώπη);Για πόσες μέρες;
Ναι αναφέρομαι για συνολική τιμή μαζί με τα αεροπορικά. Όσον αφορά τις μέρες έχω χρόνο οπότε θα μπορούσα να διαθέσω μέχρι και 15-20 μέρες , αν και μου ακούγονται πολλές για τέτοιο budget αλλά είμαι άπειρος ακόμα. Αυτό που θα ήθελα είναι ιδέα για προορισμό ή συνδυασμό προορισμών και από εκεί και πέρα θα τα ψάξω όσο καλύτερα μπορώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.588
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom