sos

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Παιδιά βοήθεια! Υποτίθεται ότι θα είχαμε κανονίσει ήδη το ταξιδάκι μετά το γάμο μας, αλλά δεν βιαζόμασταν καθώς υπολογίζαμε να πάμε σε κάποιο ελληνικό νησάκι... Μας την έδωσε όμως και λέμε να πάμε εξωτερικό... Το budget δεν θα θέλαμε να ανεβεί ιδιαίτερα, αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια... Σκεφτόμασταν Μεξικό, Τζαμάικα ή Αγιο Δομήνικο... Πριν 3 χρόνια είχαμε πάει Σευχέλλες, ήταν βέβαια καταπληκτικά, θα θέλαμε όμως να δουμε και κάτι διαφορετικό. Εχω διαβάσει σχεδόν όλα τα σχετικά άρθρα, όμως είμαι μπερδεμένη... Δώστε μια χείρα βοηθείας...;)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πες τουλάχιστον πότε θες να πας.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
New York χωρις δευτερη σκεψη ....
Και μην ακουσω ολα αυτα που λενε συνηθως "μωρε θελουμε να ξεκουραστουμε , να χαλαρωσουμε"
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Καλημέρα παιδιά. Θε πάω μέσα Αυγούστου, οπότε καλό θα ήταν να συνδιαστεί με παραλίες... Και από τυφώνες πώς πάμε? Μήπως να αλλάξουμε πλεύση???
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Ευαγγελία... Νέα Υόρκη ήθελα πάντα πολύ να πάω, αλλά ό,τι μπάνιο κάνουμε θα το κάνουμε στο ταξίδι αυτο... άρα αναγκαστικά ακυρώθηκε ως προορισμός... Τι άλλο προτείνετε? Χελπ!!!:(
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Η άλλη επιλογή είναι κρουαζιέρα με Pullmantur all inclusive. Αν ξέρετε την εταιρία πείτε μου γνώμη.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
καλά ρε παίδια, γτ μια ζωή τα κανονίζεται όλα τελευταία στιγμη¨? δε σας καταλαβαίνω καθόλου
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
ThanasisU2 έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά παρ'ολα αυτά τι λες για Τζαμάικα? Τελευταία στιγμή βρίσκουμε all inclusive με 1400 το άτομο για 7 ημέρες.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
εγω θα σου έλεγα, να περειμένεις, κι με τα 1400 να πας διακοπες μετά, που με τοσα μπορουν 2 άτομα να πανε καπου
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Λογικό ακούγεται... Για καλοκαίρι όμως- γιατι τώρα μόνο μπορούμε να φύγουμε- τι θα πρότεινες? Η κρουαζιέρα με Pullmantur all inclusive θα ήταν καλή λύση? Νησιά Αιγαίου και Σμύρνη Κων/πολη. Τι άλλο? Μαλτα και Τενερίφη έχω βρει κάτι οικονομικό,, αλλά απ΄΄ο,τι είδα και στις ιστορίες εδώ δεν αξίζει τόσο... Τί προτείνεις?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.038
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ε, αυτό δεν έχει ξαναγίνει. Ταξιδιωτικό θέμα και ανοίχτηκε στο social?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.973
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom