Spanair Spanair...πετάς ή.....πέφτεις ???

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ονειρεμένο Ταξίδι
Island/Grönland
"γαλέρες" και κουμπάρες...

εσύ που μιλάς για "γαλέρες" μήπως έχεις καμιά κουμπάρα στην Ολυμπιακή και ενοχλήσε τόσο με τις εταιρίες χαμηλού κόστους;;; Η Vueling είναι πασίγνωστη LOW COST ενώ ούτε οι Ισπανοί δεν εμπιστεύονται τη Spanair...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.674
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
εσύ που μιλάς για "γαλέρες" μήπως έχεις καμιά κουμπάρα στην Ολυμπιακή και ενοχλήσε τόσο με τις εταιρίες χαμηλού κόστους;;; Η Vueling είναι πασίγνωστη LOW COST ενώ ούτε οι Ισπανοί δεν εμπιστεύονται τη Spanair...
Μετοχές έχει και του κόβετε έσοδα βρε κουτό...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Η Vueling είναι πασίγνωστη LOW COST ενώ ούτε οι Ισπανοί δεν εμπιστεύονται τη Spanair...
Αν η Vueling είχε ακριβότερα εισητήρια από τη Spanair, θα πέταγες με μια πασίγνωστη low cost ή με μια αεροπορική μέλος της *A?
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ουτε εμενα μου αρεσε η εταιρεια και ας ειναι μελος της star alliance.
η διαδρομη προς ιμπιζα εγινε με ενα παναρχαιο MD ενω η επιστροφη προς BCN με airbus αλλα η ¨καθοδος¨απλα απαραδεκτη.
εννοειται δεν ξαναταξιδευω με τη συγκεκριμενη εταιρεια.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
ουτε εμενα μου αρεσε η εταιρεια και ας ειναι μελος της star alliance.
η διαδρομη προς ιμπιζα εγινε με ενα παναρχαιο MD ενω η επιστροφη προς BCN με airbus αλλα η ¨καθοδος¨απλα απαραδεκτη.
εννοειται δεν ξαναταξιδευω με τη συγκεκριμενη εταιρεια.

για ποια εταιρία μιλάς??
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Ζηλανδία
Μα τον Δία και την Ηρα.

Ποιά ισπανική εταιρία είναι μέλος της star alliance και με την οποία ασχολούμαστε στο topic;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
εσύ που μιλάς για "γαλέρες" μήπως έχεις καμιά κουμπάρα στην Ολυμπιακή και ενοχλήσε τόσο με τις εταιρίες χαμηλού κόστους;;; Η Vueling είναι πασίγνωστη LOW COST ενώ ούτε οι Ισπανοί δεν εμπιστεύονται τη Spanair...
Τι να με ενοχλήσει εμένα ρε αρχηγέ για την Vueling... μια χαρά κάτεργα είναι τα 320 της... μια φορά το έκανα το κακό κι από τότε μακρυά κι αγαπημένοι... έπαθα ένα μίγμα σπονδηλοαρθρήτιδας και σκολίωσης και ο γιατρός μου είπε μακριά... βλάπτει στην υγεία... εσύ που είσαι πιο μάχιμος από μένα δώστου και κατάλαβε... καβάλα όλες της loco να βγάλεις το άχτι σου... πολεμάμε την ζωή από άλλο μετερίζι...

Η κουμπάρα μου τώρα τι σου φταίει και την βάζεις στην κουβέντα... και που διάολο ρε μπαγάσα το ξέρεις ότι έχω κουμπάρα στην Ο.Α? έχετε κανένα νταλαβεράκι? για λέγε για λέγε, να σε δώσω στον κουμπάρο...

Υ.Γ. Αυτές τις μπούρδες ότι ούτε οι Ισπανοί δεν εμπιστεύονται μια εταιρία της αστροσυμμαχίας μην τα λες και παραέξω γιατί θα σε δέσουνε...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
spanair οντως ειχε ενα ατυχημα προπερσι ,αλλα δεν ειναι και η μοναδικη εταιρια
Την χρησιμοποιω και εγω και τα παιδια μου χωρις προβλημα,οπως και την vueling.
Προσωπικα για τις εσωτερικες πτησεις μου σε μεγαλητερη εκτιμηση εχω την aireuropa.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.663
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom