Special τιμές Ρώμη & Νάπολη

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
με ΑΖ φυσικά και 126 για Ρώμη, 146 Νάπολη..τα ανοιξιάτικα ΣΚ μας κλείνονται σιγά σιγά...
Alitalia - Special τιμές Ρώμη & Νάπολη

captain samion τωρα ειλικρινα θεωρείς τα 126 ευρω για Ρώμη special τιμή !!!:shock::shock:
οταν η ευκολη το ειχε με τα μισά :D:D

captain μου φενεται οτι το μυαλό σου είναι ηδη στην κρουαζιέρα της καραιβικής :haha::haha::haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
captain samion τωρα ειλικρινα θεωρείς τα 126 ευρω για Ρώμη special τιμή !!!:shock::shock:
οταν η ευκολη το ειχε με τα μισά :D:D

captain μου φενεται οτι το μυαλό σου είναι ηδη στην κρουαζιέρα της καραιβικής :haha::haha::haha:
φίλε XRISTOS71 το μυαλό μου είναι σωστά εκεί που είπες αλλά έχω λίγο ακόμα για την ΑΖ..η εύκολη ΑΚΟΜΑ τόσο το έχει..αλλά σε επιλεγμένες ημερομηνίες και σε ορισμένες ώρες ενώ η ΑΖ σε όλες τις πτήσεις κι από τωρα! δηλ μέσα στις γιορτές! σπέσιαλ τιμή θεωρούσαμε πέρισυ τα 100 άρα κοντα είμαστε..126 οποιαδήποτε ημερομηνία καλά είναι μην είμαστε κι αχάριστοι..και πετάς με ΑΖ και ολοκαίνουργια 320, όχι με σούργελα..
κρίμα για τη Θεσσαλονίκη. λογικά θα ακολουθήσει προσφορά και για εκεί. κάθε δευτέρα να κοιτάτε το σαιτ της ΑΖ που βγαίουν οι προσφορές.
 

proedros46

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
με ΑΖ φυσικά και 126 για Ρώμη, 146 Νάπολη..τα ανοιξιάτικα ΣΚ μας κλείνονται σιγά σιγά...
Alitalia - Special τιμές Ρώμη & Νάπολη

Γειααααααααααααα
Samion......δεν νομιζω οτι αυτες ειναι καλες τιμες!!!!!!!!!!!!
Δηλαδη...........7 ημερες στο Βερολινο αεροπορικα , ξενοδοχειο ,για 2 ατομα 360 ευρω τι ειναι?????????????:bleh::clap::clap::clap:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γειααααααααααααα
Samion......δεν νομιζω οτι αυτες ειναι καλες τιμες!!!!!!!!!!!!
Δηλαδη...........7 ημερες στο Βερολινο αεροπορικα , ξενοδοχειο ,για 2 ατομα 360 ευρω τι ειναι?????????????:bleh::clap::clap::clap:
Ταξίδι που αφορά τους τσίπιδες...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γειααααααααααααα
Samion......δεν νομιζω οτι αυτες ειναι καλες τιμες!!!!!!!!!!!!
Δηλαδη...........7 ημερες στο Βερολινο αεροπορικα , ξενοδοχειο ,για 2 ατομα 360 ευρω τι ειναι?????????????:bleh::clap::clap::clap:
και Καλάβρυτα πας με τα μισά.
για αεροπορικά λέμε για Ρώμη, Ναπολη και μάλιστα με ισχύ στις γιορτές. έχεις κάτι καλύτερο, να σχολιάσεις επ΄αυτού πες το, αλλιώς άνοιξε άλλο θέμα.
 

dreamer

Member
Μηνύματα
76
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λατρεμένο Παρίσι ξανά...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία..Γη του Πυρός
πωπωπω πώς αρπάζεστε!
Να τολμήσω να ρωτήσω΄ή θα τις φάω άραγε?
Λοιπόν........2/7/2010 με 14/7/2010, Αθήνα-Μιλάνο, 4 άτομα (τα 2 είναι τα παιδάκια μας αλλά νομίζω δεν κάνει οικονομική διαφορά), με 2 αποσκευές, 380ευρωπουλάκια με την "εύκολη". Να τα κλείσω ή να περιμένω να ταξιδέψω πρώτα το Μάρτη με την easy (καθότι παρθενικό ταξίδι μ'αυτή την εταιρεία) μήπως και φαω καμιά χοντρή ήττα?
 

dreamer

Member
Μηνύματα
76
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λατρεμένο Παρίσι ξανά...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία..Γη του Πυρός
αμαν και τώρα είδα οτι το τοπικ είναι για Ρώμη-Νάπολι. Μη μου την πέσετε........οκ? Ε...και το κακόμοιρο το Μιλάνο κοντά είναι..........ουφ
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
δηλ μέσα στις γιορτές! σπέσιαλ τιμή θεωρούσαμε πέρισυ τα 100 άρα κοντα είμαστε..126 οποιαδήποτε ημερομηνία καλά είναι μην είμαστε κι αχάριστοι..και πετάς με ΑΖ και ολοκαίνουργια 320, όχι με σούργελα..
Γιατι;; τα καινουργια 319 της ευκολης ειναι σουργελα;; Η μηπως στελνει κανα 737;; δεν εχω πεταξει ποτε με την ευκολη απο Αθηνα και δεν ξερω...
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Ταξίδι που αφορά τους τσίπιδες...
Σχετικό είναι και αυτό βέβαια..
Τα Χριστούγεννα πήγα Πορτογαλία για 9 μέρες και 1 μέρα Μαδρίτη. Αεροπορικά εισιτήρια Κέρκυρα – Μαδρίτη μέσω Αθηνάς με επιστροφή, Μαδρίτη - Λισσαβόνα με επιστροφή (δηλαδή σύνολο 6 πτήσεις), 10 διανυκτερεύσεις σε πολύ καλά ξενοδοχεία.. ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο για 3 μέρες, τραίνο Πόρτο - Λισσαβόνα και όλα αυτά 600 ? το άτομο.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γιατι;; τα καινουργια 319 της ευκολης ειναι σουργελα;; Η μηπως στελνει κανα 737;; δεν εχω πεταξει ποτε με την ευκολη απο Αθηνα και δεν ξερω...
Tα 319 στέλνει αλλά δεν τα λες και υπόδειγμα άνεσης...

Σρο θέμα μας... τα 95? το άτομο είναι μια πολύ καλή τιμή... η Α3 και η ΟΑ είναι πολύ πιθανό να βγάλουν προσφορές για εκείνη την περίοδο για Μιλάνο προσφορές που η πείρα μας λέει θα είναι κάτι παραπάνω από 110?... μιλαμε για 15-20 ευρώ παραπάνω το άτομο... εκτός κι αν ο Ανδρέας κάνει την έκπληξη με τους άσσους του...εσύ αποφασίζεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.865
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom