SriLanka -Maldives!!! Ολα ετοιμα για 21/7

jimakos

Member
Μηνύματα
196
Likes
1.002
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Στις 19/7 ο γαμος και στις 21/7 πεταμε με την turkish απο θεσσαλονικη με 2 μεταβιβασεις, στην Κωνσταντινουπολη και στο Male και τελικο προορισμο το Colombo της SriLanka!
10 μερες τουρ στην χωρα με δικο μας αυτοκινητο και δικο μας ελληνοφωνα οδηγο και 4 μερες στο sun island στις μαλδιβες!!!!
Ειμαι πολυ ενθουσιασμενος!

Αν εχει καποιος να μας πει οποιαδηποτε πληροφορια ειμαστε ετοιμοι να τον ακουσουμε με μεγαλη προσοχη!!!!
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Δεν εχω ιδεα απο τα μερη αυτα αλλα αυτο που σας ευχομαι ειναι να εισαστε παντα ευτηχησμενοι και να περασετε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ούτε εγώ έχω πάει προς τα κει, αλλά ξάδερφος που έκανε το ίδιο ταξίδι έμεινε κατενθουσιασμένος με αυτά που είδε στη Σρι Λάνκα. Στο Sun island ευχαριστήθηκαν τη θάλασσα και ποδηλατάδα στο νησί. Στα 'μείον' μου ανέφεραν τα κουνουπάκια που το απόγευμα έκαναν επιθέσεις (έμεναν σε garden room)οπότε προμηθευτείτε τα απαραίτητα φιδακια και αντικουνουπικά. Επίσης το πήγαινε-έλα στο νησί έγινε με ταχύπλοο που σημαίνει τρεισίμισι ώρες να κοπανιούνται στα κύμματα. Αν ξαναπήγαιναν μου είπαν οτι θα επέλεγαν υδροπλάνο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σρι Λάνκα - κίνηση και άσκηση, Μαλδίβες - άραγμα και πάχυνση... Μια χαρά! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.239
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom