St. Valentine με Alitalia

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πρωταθλητρια ειναι σε ποσοστα επι τοις εκατο ή σε απολυτο αριθμο. Γιατι αν ειναι το δευτερο μου φαινεται απολυτα φυσιολογικο, αν συγκρινεις την επιβατικη κινηση των δυο εταιριων.

Αγαπητε αυριο θα κλεισω για Παρισι με την συγκεκριμενη προσφορα. Ετσι και χασω καμμια βαλιτσα αλιμονο σου.
σε ποσοστά. έχω ποστάρει πολλές φορές λινκ που δεν έχει πλέον νόημα όπως ορθότατα επισήμανε κ ο fitziano. νοήμονες είμαστε, αναζητήστε στατιστικά κ κρίνετε μόνοι σας.
ελπίζω να πρόλαβες γιατί η προσφορά έγινε ανάρπαστη. οι τιμές είναι πλέον στα ιστορικά χαμηλά. και από Θεσ. κ από Αθήνα. 92 Ε για Ρώμη κ 110 για Νάπολη?!! την πάστα ας τη σερβίρουν άλλοι, εμείς προτιμάμε τις τιμές αυτές κ νηστικοί στην πτηση. έστω με 1 ποτήρι Κιάντι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μπα, για τις ημερομηνιες που θελω εχει πολλες θεσεις. Τωρα μου μπηκε σφηνα και το Weekendair για Λονδινο και μαλλον το Παρισι θα παει για μεσα Απριλη (εκτος προσφορας). Θα δω μεχρι το βραδι...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.974
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ισχυει και για ατομα του ιδιου φυλου ???? :Ρ :Ρ
προβοκατόρικη ερώτηση. φυσικά και ισχύει. όπου υπάρχει έρωτας. οι ανέραστοι να απευθυνθούν σε γερμανοτραφείς κ αγγλοσαξονικές εταιρείες.
Δηλαδή εσύ Samion, τι θες τώρα να υποθέσουμε, όταν ξέρουμε με ποιόν έκλεισες την προσφορά?

Λοιπόν, η ουσία είναι ότι ο περιορισμός είναι τα "2 άτομα" και μόνο. Πάρτε όποιον θέλετε, ακόμη και την πεθερά σας, και πηγαίνετε....
 

mapi

Member
Μηνύματα
52
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ταξίδι-Όνειρο
αφρική
Μα πάντα μου τη σπάει με τις προσφορές που πρέπει να επιλέξεις καθημερινές για να σου πουλήσει καλή τιμή...θα μου πεις που πας κυρά μου που θέλεις φθηνό εισητήριο την 25η Μαρτίου ( 1000ε + το έβγαλε)!!! Όλοι εσείς που κλείνετε εισητήρια προσφορών τί κάνετε ζητάτε τρεις και λίγο άδεια ή κλείνετε τα μαγαζιά σας συνέχεια??? για να καταλάβω :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δηλαδή εσύ Samion, τι θες τώρα να υποθέσουμε, όταν ξέρουμε με ποιόν έκλεισες την προσφορά?

Λοιπόν, η ουσία είναι ότι ο περιορισμός είναι τα "2 άτομα" και μόνο. Πάρτε όποιον θέλετε, ακόμη και την πεθερά σας, και πηγαίνετε....
ειπα οπου υπαρχει ερωτας,οχι απαραιτητα μεταξυ των ταξιδιωτων...
κ η προσφορα αφορά 2 ενηλικες. το 1 παιδι περιλαμβάνεται στην προσφορά παρόλο που θεωρητικά ειναι 3ο ατομο.
Μα πάντα μου τη σπάει με τις προσφορές που πρέπει να επιλέξεις καθημερινές για να σου πουλήσει καλή τιμή...θα μου πεις που πας κυρά μου που θέλεις φθηνό εισητήριο την 25η Μαρτίου ( 1000ε + το έβγαλε)!!! Όλοι εσείς που κλείνετε εισητήρια προσφορών τί κάνετε ζητάτε τρεις και λίγο άδεια ή κλείνετε τα μαγαζιά σας συνέχεια??? για να καταλάβω :)
τι βαζεις?γιατι απο Αθηνα εχει ακομα θεσεις προσφοράς ακομα κ τωρα για το 3ημερο αυτο. να παρακολουθεις το τραβελστορις κ να κλεινεις εγκαιρα. κοινο μυστικο.
σωστός όπως πάντα ο fitziano..;)
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
ισχυει και για ατομα του ιδιου φυλου ???? :Ρ :Ρ
Νομίζω ότι επιβάλλεται.
Ακόμα και αν δεν έχεις τέτοια γούστα, μπορείς κάλλιστα να το παίξεις γκέι για να εκμεταλλευτείς την προσφορά. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.
Θυμάμαι όταν είχε ψηφιστεί ο νόμος για τους γκέι γάμους στη Βοστόνη, ήταν να πάμε για μια δουλειά με έναν από τους συνεργάτες μου, αλλά δεν βρίσκαμε δωμάτια πουθενά, μόνο κάτι πανάκριβα.
Το Boston Harbor, ένα καλό 5άστερο, είχε προσφορά για νεόνυμφους, σε εξευτελιστικές τιμές. Κάνω κράτηση λοιπόν σαν νιόπαντρο ζευγάρι και σκάμε μύτη και ο ρεσεψιονίστ - ατάραχος και επαγγελματίας - μας δίνει τη σουίτα για νεόνυμφους που είχα κλείσει.
Θέα καταπληκτική, 2 κρεβατοκάμαρες, τραπεζαρία και σαλόνι.
Πληρώσαμε 300 δολάρια (όταν τα 2 μονόκλινα έκαναν 200 το ένα), μας φέρανε σαμπάνια, λουλούδια, μας κέρασαν ένα δείπνο με κεριά, μας ευχήθηκαν και βίον ανθόσπαρτον, η διαφωνία μας ήταν μόνο ποιός θα έπαιρνε το διπλό κρεβάτι και ποιος το ημίδιπλο της διπλανής κραβατοκάμαρας. (Μαντέψτε ποιος πήρε το διπλό...)
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Νομίζω ότι επιβάλλεται.
Ακόμα και αν δεν έχεις τέτοια γούστα, μπορείς κάλλιστα να το παίξεις γκέι για να εκμεταλλευτείς την προσφορά. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.
Θυμάμαι όταν είχε ψηφιστεί ο νόμος για τους γκέι γάμους στη Βοστόνη, ήταν να πάμε για μια δουλειά με έναν από τους συνεργάτες μου, αλλά δεν βρίσκαμε δωμάτια πουθενά, μόνο κάτι πανάκριβα.
Το Boston Harbor, ένα καλό 5άστερο, είχε προσφορά για νεόνυμφους, σε εξευτελιστικές τιμές. Κάνω κράτηση λοιπόν σαν νιόπαντρο ζευγάρι και σκάμε μύτη και ο ρεσεψιονίστ - ατάραχος και επαγγελματίας - μας δίνει τη σουίτα για νεόνυμφους που είχα κλείσει.
Θέα καταπληκτική, 2 κρεβατοκάμαρες, τραπεζαρία και σαλόνι.
Πληρώσαμε 300 δολάρια (όταν τα 2 μονόκλινα έκαναν 200 το ένα), μας φέρανε σαμπάνια, λουλούδια, μας κέρασαν ένα δείπνο με κεριά, μας ευχήθηκαν και βίον ανθόσπαρτον, η διαφωνία μας ήταν μόνο ποιός θα έπαιρνε το διπλό κρεβάτι και ποιος το ημίδιπλο της διπλανής κραβατοκάμαρας. (Μαντέψτε ποιος πήρε το διπλό...)
Ο ρεσεψιονίστ ??:haha:
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Μπα, δεν άρεσε σε κανέναν απ'τους δυό μας.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
η διαφωνία μας ήταν μόνο ποιός θα ....
μέχρι να διαβάσω τη συνέχεια περιττό να σου πω που πήγε το μυαλό για το τι διαφωνία θα είχατε :bleh: όπως και να χει uber ολη η φάση!!:haha::haha:
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Κοιτα, ο ρεσεψιονίστ και οι σερβιτόροι ήταν πολύ cool, άσχετα αν δεν είχα ξεκαθαρίσει τι είδους νιόπαντροι είαμστε.
Τα παιδιά των αποσκευών όμως, που ήταν μετανάστες από την Ασία, τα είδαν όλα!!!!!!!!
Αφού λέγαμε να τους κάνουμε πλάκα, να τους φωνάζουμε και καλά ότι θέλουμε να δούμε πως λειτουργεί ο κλιματισμός, ή ότι χάλασε η βρύση και να λέει ο ένας τον άλλον μπροστά τους, αχ κοίτα αγάπη μου!, ή βοήθησε με λατρεία μου!! πότε θα πάμε για φαγητό τζουτζούκο μου! η μαμά σου φορούσε ωραιότατο ταγέρ στο γάμο γλυκέ μου, και άλλα τέτοια...
Το τι γέλιο έπεσε, δεν λέγεται...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.621
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom