Βουλγαρία Sunny Beach Βουλγαρία

Skilosg7.

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Καλησπερα παιδια! Ημουν ετοιμος να κλεισω ξενοδοχειο στην Παρο για 6 βραδυα ωσπου πριν λιγο εμαθα για την sunny beach της βουλγαριας εψαξα ξενοδοχεια και επαθα την πλακα ! Οι τιμες ασυγκριτες και τα ξενοδοχεια απιστευτα ομορφα! Θα ηθελα αν καποιος εχει παει εκει να μου δωσε μερικες πληροφοριες και να μου πει εαν θα ηταν ωραιες οι διακοπες για ενα ζευγαρι 19 χρονων για 6 βραδυα

ΗΓ. Σπουδαζω Σοφια Σε βουλγαροφωνο τμημα αρα γνωριζω την γλωσσα γνωριζω και αγγλικα οποτε δεν εχουμε προβλημα εποικεινωνιας! Το μονο που με προβληματιζει ειναι αν αξιζει για να παω διακοπες με την κοπελα μου..Ευχαριστω! :)
 

siraxanz01

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Μια χαρά αξίζει, απλά υπάρχουν κάποιες ιδιαιτερότητες, μια και γνωρίζεις κάποια πράγματα από Βουλγαρία θα περάσεις καλά....
 

siraxanz01

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Πολλά τα μεθυσια και διάφορα τέτοια τύπου Φαληρακι η Μάλια... Θέλει λίγο προσοχή γιατί υπάρχουν κακοηθεις που την πέφτουν όταν μπορούν...
Από αφαίρεση χρημάτων κλπ μέχρι βιασμοι....

Αυτά όταν είμαστε χαλαροι και ανυποψιαστοι...

Εάν γνωρίζεις, δεν τρέχει τπτ...
 

Skilosg7.

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Δηλαδη,αν γνωριζεις δεν θα παθεις τιποτα,ε;;
Skilosg7 κοιτα για καπου αλλου καλυτερα...οι "ιδιαιτεροτητες"που λεει ο/η siraxan,ειναι σοβαρες.
Τοσο άσχημα είναι τα πράγματα ρε παιδιά ; Σημερα ρώτησα μια καθηγητρια μου που ειναι 24 χρονων και μου ειπε απλα οτι αν θες να ξεκουραστεις δεν ειναι καλα αλλα αν θες να διασκεδασεις με παρεα ωραια ειναι ( εχει παει και αυτη) αλλα δεν μου ανεφερε τιποτα για τετοια πραγματα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.137
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom