SUPER ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ lONDON!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
57
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νησια φιτζι
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
πριν ενα μηνα εκλεισα εισητηρια για λονδινο αρκετα φθηνα,το θεμα ειναι οτι ζητησα απο την δουλεια μου αδεια αλλα ηταν κατηγορηματικοι.δεν το εβαλα κατω βεβαια με την πρωτη και το θεμα ξανασυζητηθηκε,δεν γινεται τιποτα ομωσ και φοβαμαι πωσ αν τουσ ξανα ρωτησω θα χασω και την δουλεια μου στο τελοσ!ετσι δεν θα μπορεσω να παρω αδεια εκεινεσ τισ μερεσ(δυστυχως).ρωτησα καποιουσ φιλουσ αν ενδιαφερονται αλλα ολοι βρισκονται σε δυσκολουσ καιρουσ!
Ετσι λοιπον τα εισητηρια μου μενουν,αλλα ειναι κριμα και να τα χασω ετσι αλλα κι καποιοσ που θελει να ταξιδεψει να μην το λαβει υποψιν του.
Τα εισητηρια κοστιζουν 84€ για 2 ατομα πανε-ελα για λονδινο
στισ 9/12/2011 - 12/12/2011.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.334
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
πριν ενα μηνα εκλεισα εισητηρια για λονδινο αρκετα φθηνα,το θεμα ειναι οτι ζητησα απο την δουλεια μου αδεια αλλα ηταν κατηγορηματικοι.δεν το εβαλα κατω βεβαια με την πρωτη και το θεμα ξανασυζητηθηκε,δεν γινεται τιποτα ομωσ και φοβαμαι πωσ αν τουσ ξανα ρωτησω θα χασω και την δουλεια μου στο τελοσ!ετσι δεν θα μπορεσω να παρω αδεια εκεινεσ τισ μερεσ(δυστυχως).ρωτησα καποιουσ φιλουσ αν ενδιαφερονται αλλα ολοι βρισκονται σε δυσκολουσ καιρουσ!
Ετσι λοιπον τα εισητηρια μου μενουν,αλλα ειναι κριμα και να τα χασω ετσι αλλα κι καποιοσ που θελει να ταξιδεψει να μην το λαβει υποψιν του.
Τα εισητηρια κοστιζουν 84€ για 2 ατομα πανε-ελα για λονδινο
στισ 9/12/2011 - 12/12/2011.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ!
Ποιά εταιρεία?Αλλαγή ονόματος επιτρέπεται?Πόσο κοστίζει?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Επίσης ωρες πτήσεων; Για να έχει κάποιος ολοκληρωμενη άποψη
 
Μηνύματα
57
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νησια φιτζι
Ποιά εταιρεία?Αλλαγή ονόματος επιτρέπεται?Πόσο κοστίζει?
Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Η RYANAIR!ναι επιτρεπεται η αλλαγη ονοματοσ στο check in το οποιο δεν το εχω κανει ακομα γινεται 2 βδομαδεσ πριν την πτηση.
μολισ γινει το check in τα εισητηρια πηγαινουν στα ονοματα που θα γραψω και στελνονται στο email Για επιβεβαιωση.
το κοστοσ ειναι 84Ε οπωσ ειπα και παραπανω.τα χρηματα εννοειται πωσ θα τα στειλει οποιοσ ενδιαφερεται 1 μερα πριν γινει το check in.



Επίσης ωρες πτήσεων; Για να έχει κάποιος ολοκληρωμενη άποψη
οι ωρεσ πτησεων ειναι 10:30 9/12/2011 και 16:30 12/12/2011!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δηλαδή επιτρέπεται αλλαγή ονομάτων μια μέρα πριν την πτήση χωρίς κανένα κόστος από την αεροπορική;

edit: με πρόλαβε ο από πάνω.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Χλωμο εως αδύνατον να μην εχει χρέωση για την αλλαγή ονόματος.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν είναι μόνο το κόστος της αλλαγής των ονομάτων... είναι και η διαφορά κόστους των εισιτηρίων... είπαμε οι λύσεις είναι δύο... ή τα κάνεις γιαχνί ή ταπετσαρία...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν γίνεται όμως έτσι δουλειά, στην αρχή να μας λες μια σούπερ προσφορά και ότι κάνουν τόσο, και μετά να λέμε α δε ξέρουμε αν έχει κόστος η αλλαγή εισιτηρίων. Πρώτα μαθαίνουμε πόσο κάνει αυτό που πουλάμε, και μετά βάζουμε αγγελίες στο internet.

Το τόπικ κλειδώνεται.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.084
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom