EasyJet Tαξιδευοντας με την EasyJet

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.002
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Καλημερα! Θυμαμαι παλια η easyjet ειχε πτησεις Αθηνα-Παρισι. Δεν βρισκω πια αυτο το δρομολογιο διαθεσιμο. Εχει σταματησει ή εχει γινει εποχικο ή τι..;
Αυτό ακριβώς κοίταζα προχθές! :haha:

Το δρομολόγιο είναι όντως εποχικό και είχε χθες 2/9 το τελευταίο...

Όπως λέει και ο Θανάσης, πλέον κοιτάζεις Sky Express / Transavia / Aegean / Air France. Η Transavia πετάει για Orly, οι υπόλοιπες για Charles de Gaulle.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.263
Likes
7.826
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

Sof Guru

Member
Μηνύματα
221
Likes
1.259
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Καλημέρα !!!
Καταχώρησα πρόσφατα ακύρωση πτήσης μέσω manage my booking στην Easyjet και έστειλα αίτημα για επιστροφή έστω των φόρων . Μου απάντησαν μέσω ενός αυτοματοποιημένου μέιλ ότι θα καθυστερήσει η απάντηση στο αίτημα μου . Έχεις κάποιος άλλος ακυρώσει για προσωπικούς λόγους πτήσεις ;
Ήταν για δύο άτομα η ακύρωση μετ' επιστροφής .
 
Last edited:

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία
Καλημέρα !!!
Καταχώρησα πρόσφατα ακύρωση πτήσης μέσω manage my booking στην Easyjet και έστειλα αίτημα για επιστροφή έστω των φόρων . Μου απάντησαν μέσω ενός αυτοματοποιημένου μέιλ ότι θα καθυστερήσει η απάντηση στο αίτημα μου . Έχεις κάποιος άλλος ακυρώσει για προσωπικούς λόγους πτήσεις ;
Ήταν για δύο άτομα η ακύρωση μετ' επιστροφής .
Στις αρχές του 2020 με την έναρξη των απαγορεύσεων του covid ακύρωσα πτήση και ζήτησα τους φόρους αεροδρομίου, μετά από ένα μήνα τα είδα στην πιστωτική κάρτα μου με την οποία είχα κάνει την αγορά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.764
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom