Tαξιδια........ταξιδια..............

tinaantonaras

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΞΙΚΟ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
:pΜόλις εχτές γύρισα από Βερολίνο. Πολύ κρύο καθόλου χιόνι αλλά βοήθησε το ζεστό κρασί και οι μπυραρίες. Τέλεια χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.Για 25 Μαρίου ετοιμάζομαι για Βαρκελώνη.Μπορεί κάποιος να μου πει πια είναι η καλύτερη τοποθεσία για να μείνω. Ισως το Ρας Παμπλασ?
Τρελαίνομαι για ταξίδια ( πάντα ατομικά, σιχαίνομαι τα γκρουπ) Τον Αυγουστο ετοιμάζομαι για Κανκουν Μέξικο και μετά έξι ημέρες Νέα Υόρκη που την λατρέυω:p
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
:pΜόλις εχτές γύρισα από Βερολίνο. Πολύ κρύο καθόλου χιόνι
Τρελαίνομαι για ταξίδια ( πάντα ατομικά, σιχαίνομαι τα γκρουπ) Τον Αυγουστο ετοιμάζομαι για Κανκουν Μέξικο και μετά έξι ημέρες Νέα Υόρκη που την λατρέυω:p
μπράβο tina! χαίρομαι που δεν μασάς και το δουλεύεις το αεροπλανάκι..
σε ζηλεύω για το κανκούν που το ειδα και εγώ,αλλα και για την ΝΥ που θα πάω καποια στιγμή..
καλά ταξίδια:bleh::bleh:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
:pΜόλις εχτές γύρισα από Βερολίνο. Πολύ κρύο καθόλου χιόνι αλλά βοήθησε το ζεστό κρασί και οι μπυραρίες. Τέλεια χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.Για 25 Μαρίου ετοιμάζομαι για Βαρκελώνη.Μπορεί κάποιος να μου πει πια είναι η καλύτερη τοποθεσία για να μείνω. Ισως το Ρας Παμπλασ?
Τρελαίνομαι για ταξίδια ( πάντα ατομικά, σιχαίνομαι τα γκρουπ) Τον Αυγουστο ετοιμάζομαι για Κανκουν Μέξικο και μετά έξι ημέρες Νέα Υόρκη που την λατρέυω:p
την ιδια μέρα εγώ γύρισα από βιέννη.οι ιδιες καιρικές συνθήκες...καλή ατμοσφαιρα..εγω ετοιμαζομαι για βαρκελωνη 2 ιουνιου και ψαχνω ακριβως το ίδιο...που να μείνω..οι βαρκελωνοπληκτοι σιγουρα ξέρουν πολλα....ας βοηθήσουν για ξενοδοχείο..ευχαριστώ και καλή χρονια με καλα ταξίδια!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Γενικά όλη η γύρω περιοχή από την Ramblas είναι μια χαρά! Και λίγο πιο πάνω, λίγο πιο κάτω, δεν είναι άσχημα αφού περπατιούνται εύκολα οι περιοχές!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Γενικά όλη η γύρω περιοχή από την Ramblas είναι μια χαρά! Και λίγο πιο πάνω, λίγο πιο κάτω, δεν είναι άσχημα αφού περπατιούνται εύκολα οι περιοχές!
ευχαριστω πολύ..θα τα ξαναπουμε εχω καιρο μεχρι τότε...θα διαβασω κιολας όλες τις ιστορίες...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δεσμεύομαι κι εγώ να ολοκληρώσω την δική μου ιστορία το συντομότερο! ;-)
 

tinaantonaras

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΜΕΞΙΚΟ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
την ιδια μέρα εγώ γύρισα από βιέννη.οι ιδιες καιρικές συνθήκες...καλή ατμοσφαιρα..εγω ετοιμαζομαι για βαρκελωνη 2 ιουνιου και ψαχνω ακριβως το ίδιο...που να μείνω..οι βαρκελωνοπληκτοι σιγουρα ξέρουν πολλα....ας βοηθήσουν για ξενοδοχείο..ευχαριστώ και καλή χρονια με καλα ταξίδια!!!

Τελικά έκλεισα για Βαρκελώνη στις 27 Φεβρουαρίου.Η περιοχή Λασ Ραμπλασ είναι η βολικότερη για να μπορεσεις να γυρισεις την Βαρκελώνη. Βρήκα καλυ προσφορά στο χοτέλ Γκραντ Ραμπλασ:D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Eξαιρετικά!:clap:
Να περάσεις κ θα περάσεις καταπληκτικά!:cool:
Κι μετά το ταξίδι αυτό, να μπεις και εσύ στο κλαμπ των Βαρκελωνόπληκτων!!!:haha:

Πρώτη φορά πας;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom