Αυστρία Ηνωμένο Βασίλειο Tιμές αεροπορικών για Χριστούγεννα

kroti

Member
Μηνύματα
22
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές Ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
Καλησπέρα ! Σκέφτομαι να ταξιδέψω για Λονδίνο ή Βιέννη για Χριστούγεννα και συγκεκριμένα απο 24 Δεκεμβρίου εώς και 28.Δυστηχώς είναι ένα ταξίδι που δεν περίμενα πως θα μπορούσα να κάνω με αποτέλεσμα να μην έχω προνοήσει να κλείσω εγκάιρως τα αεροπορικά και τώρα διαπιστώνω ψάχνοντας πως οι τιμές στις αεροπορικές είναι στον θεό χωρις να με σοκάρει εννοείται αυτό.Αναρωτιέμαι όμως αν γνωρίζει κάποιος άν έχω κάποια ελπίδα να βρώ κάποια προσφορά ή να μην ελπίζω λόγω περιόδου αιχμής.Και αναφέρομαι σε εταιρίες όπως aegean ή british και όχι χαμηλού κόστους.Ευχαριστώ!
 

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Νομίζω οτι πιο πιθανό είναι να μη βρίσκεις θέσεις παρά να πέσουν οι τιμές για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες.
 

Iosif

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γενικά οι τιμές μετά το πρώτο 10ήμερο του Δεκέμβρη αυξάνονται αρκετά και ειδικά στις ημερομηνίες κοντά στα Χριστούγεννα οι τιμές είναι έως και απλησίαστες. Από προσωπική εμπειρία θα συνιστούσα να κάνεις το ταξίδι σου αργότερα που πέφτουνε και οι φόροι. Ελπίζω να βοήθησα.

Φιλικά,

Ιωσήφ
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δεν υπαρχει περιπτωση να μειωθουν οι τιμες την περιοδο των εορτων, αν θελεις να κανεις απαραιτητα το ταξιδι σε αυτη την περιοδο θα πρεπει να εξετασεις τη λυση του πρακτορειου, εστω και σε ομαδικο ταξιδι και αν δεν θελεις δεν ακολουθεις το γκρουπ.
 

kroti

Member
Μηνύματα
22
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Δαλματικές Ακτές
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΝΔΙΑ
Σας ευχαριστώ όλους για την απάντησή σας,ήταν αυτό που περίμενα απλά ήθελα να το επιβεβαιώσω για να μην τρέφω έστω και την παραμικρή ελπίδα.Αν δεν αυξηθούν τότε οι τιμές,πότε θα αυξηθούν?Κρίμα γιατι ειδικά φέτος οι ημερομηνίες πέφτουν πολύ βολικά,βγαίνει 4ήμερο.Δεν πειράζει,θα υπάρξουν και άλλες ευκαιρίες,καλά να είμαστε και να περισσεύει κανα ευρώ :) Καλημέρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom