Taxidiaris!!

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Σας χαιρετώ όλους απο τον όμορφο Πειραιά.Με λένε Αντρέα,είμαι 41 ετών και λόγω του επαγγέλματός μου(Στρατιωτικός),έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα και με μεταθέσεις αλλά και με ταξίδια σε μέρη που δεν είχα μεταθέσεις.Σε 2 χρόνια θα βγώ στη σύνταξη και το όνειρό μου είναι να γυρίσω όλο τον κόσμο,όλη τη Γή και να ανακαλύψω τον πλανήτη μας.Λόγω έλλειψης χρόνου παλιότερα και αρκετών οικογενειακών προβλημάτων δεν στάθηκε δυνατό να ταξιδέψω στο εξωτερικό.Ετσι άρχισα σχετικά αργά τις αποδράσεις μου εκτός συνόρων(πρίν 5 χρόνια) με τις χώρες που φαίνονται στο προφίλ μου.Χωρίς υπερβολές το σάιτ είναι το καλύτερο που υπάρχει αυτή τη στιγμή.Εύχομαι να αυξηθούν τα μέλη του και να γίνουμε μια τεράστια παρέα με την κοινή μας λατρεία,τα ταξίδια.
Συγγνώμη άν σας κούρασα,εύχομαι σε όλους σας Καλό Χειμώνα και Καλές Αποδράσεις.Θα είμαι παρών εδώ και για όποιον θέλει ,γιατί όχι,γνωριμία και απο κοντά.
Φιλικά,Αντρέας.:hug:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:ταξιδιαρη Αντρεα.Θα τα λεμε λοιπον απο εδω,πειραιωτη κοντοχωριανε:haha:(μενω Νικαια).
Υ.Γ. Στο προφιλ σου ξεχασες να σημειωσεις τη χωρα που μενεις και που την εχεις γνωρισει σχεδον ολη.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: taxidiaris , ολοι εδω ταξιδιαρηδεs ειμαστε λιγο κυριολεκτικα , λιγο με το μυαλο..

Εχω την εξηs απορια... πωs καποιοs επιλεγει τη Γουινεα Μπισσαο για επομενο ταξιδι?
Δεν ξερω πολλα για τη χωρα εκτοs του που περιπου βρισκεται.Μου αρεσουν αυτοι που επιλεγουν περιεργα μερη , απλα θελω να ξερω πωs και σκεφτηκεs οτι θελειs να παs εκει?:)
 

MARY

Member
Μηνύματα
40
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Περού
Ταξίδι-Όνειρο
Να ήταν μόνο ένα!!
:welcome: Mόνο που θα ήθελα να σε παρακαλέσω αυτό το σχόλιο περι συνταξης να μην το ξανααναφέρεις για τι έμενα με πληγώνει βαθιά:harakiri:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλώς ήρθες Αντρέα
To σίγουρο ειναι οτι με την τρέλα για τα ταξίδια, δεν πρόκειται να πλήξεις ως συνταξιούχος.
Τώρα, για το ζήτημα των συνταξιούχων που ειναι σε μετεφηβική ηλικία, δεν φταίς εσύ.:)
Αντε και περιμένουμε υλικό απ τη Γουινέα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.508
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom