The official γατο-τοπικ

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.088
Χιώτηδες γατούληδες. Πάμε....

Τα Αρμόλια στη Χίο φημίζονται για τα μαγαζιά με κεραμικά. Έχουν όμως και ωραίους γατούληδες. Οι γατούληδες δεν πωλούνται....


DSC03557.JPG

DSC03560.JPG


Στην πόλη της Χίου πάλι αφθονούν οι γατούληδες.....

Θα μπορούσε να είνια και κουίζ τύπου : ''πόσοι γάτοι είναι στην εικόνα;"
DSC03595 (2).JPG


DSC03596 (2).JPG


DSC03598 (2).JPG


DSC03600 (2).JPG
 

alvadi

Member
Μηνύματα
554
Likes
2.819
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
λάθος πρεπει να σχολιασα σε παλιο ποστ.... θα επανελθω με φωτο για διόρθωση.. Αυτή είναι η γατούλα μας.. Την βρήκαμε στα σκουπίδια παρατημένη από τη μαμα της.. Δεν ήταν ούτε 1 μήνα.. Την αγαπάμε πολύ και δεθηκαμε μαζί της.. Τώρα είναι 3 μηνών και φοβόμαστε ότι έχει επιληψία. Ελπίζουμε να πάνε όλα καλά και να την έχουμε για πολλά πολλά χρόνια κοντά μας
received_876879432824120.jpeg
 
Last edited:
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ

alvadi

Member
Μηνύματα
554
Likes
2.819
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Η Νάλα μας όταν την πήραμε σπίτι.. Πάντα μου άρεσαν τα ζώα αλλά λογω ότι λειπω όλη μέρα στη κυριολεξία, δεν ήθελα να παρω ζωακι αν και τα παιδιά συνεχεια μου το ελεγαν.. ήρθε ομως κι έκατσε η στιγμή και δώσαμε στέγη και αγάπη σε ενα αταχτο γατάκι, ξαναεγινα μαμά, μωρομάνα ετσι νιώθω..

nala.jpg
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η Νάλα μας όταν την πήραμε σπίτι.. Πάντα μου άρεσαν τα ζώα αλλά λογω ότι λειπω όλη μέρα στη κυριολεξία, δεν ήθελα να παρω ζωακι αν και τα παιδιά συνεχεια μου το ελεγαν.. ήρθε ομως κι έκατσε η στιγμή και δώσαμε στέγη και αγάπη σε ενα αταχτο γατάκι, ξαναεγινα μαμά, μωρομάνα ετσι νιώθω..

View attachment 318397
βαλθήκατε εσύ και ο Panpan να μας κάνετε να σκάσουμε από τη ζήλια μας!όσοι ¨ξεπαιδιάσαμε¨...τι τρισχαριτωμένα που είναι σ αυτές τις πολύ μικρές ηλικίες
 

alvadi

Member
Μηνύματα
554
Likes
2.819
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Hταν τόσο μικρή, που τιναζόταν και έπεφτε.. δεν μπορούσε καλά καλα να περπατήσει.. τώρα ρίχνει κατοστάρια στα δωμάτια.. δεν μπορούμε να τη πιασουμε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.329
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom