The official γατο-τοπικ

Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
τροφαντούλης χιχι όσοι τις έχετε μέσα στο σπίτι ...τις -τους έχετε μπαμπάτσικους χιχι μαμ κακά και νάνι ενώ τα δικά μου που τα έχω μέσα-έξω τρώνε τρώνε αλλά διατηρούνται σε φόρμα,μοντέλα τα έχω χιχι γιατί είναι σε διαρκή κίνηση
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.650
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
τροφαντούλης χιχι όσοι τις έχετε μέσα στο σπίτι ...τις -τους έχετε μπαμπάτσικους χιχι μαμ κακά και νάνι ενώ τα δικά μου που τα έχω μέσα-έξω τρώνε τρώνε αλλά διατηρούνται σε φόρμα,μοντέλα τα έχω χιχι γιατί είναι σε διαρκή κίνηση
Τώρα έχει αδυνατίσει με αυστηρή δίαιτα. Που να τον έβλεπες πέρυσι που ήταν 10,3 κιλά
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Τι κάνει ο αυταράς ο Rubi ? Ο Speedy είναι ο Νο 8 του σπιτιού ?
IMG20210105222317.jpg
IMG20210106085010.jpg
IMG20210107204003.jpg
IMG20210105092643.jpg

Ο Rubi είναι πλέον 8-9 μηνών, αλλά ο κακομοίρης έχει άσθμα. Στην τελευταία φωτογραφία φαίνεται και ένα ημίαιμο Πιτ Μπουλ. Ο Iggy. O Arnau είναι από την άλλη μεριά και δεν φαίνεται. Μέσα στο σπίτι έχω μόνο 4 ζωντανά, ενώ έξω είναι 7-8 αλητάκια.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κανονική κεραμιδόγατα που λένε....χιχι και τι ωραία φουντωτή ουρά !!
Δράττομαι της ευκαιρίας να σας πώ κι εγώ για το ένα από τα δικά μου...που παίρνει σβάρνα τα μπαλκόνια όλης της γειτονιάς χιχι ο Τόνυ μου...ο πιό ζωηρός από τα τρία που έχω...σκαρφαλώνει στα δέντρα του πεζοδρομίου και απο κεί κάνει άλματα και πάει από μπαλκόνι σε μπαλκόνι ..μετά εισβάλει και απο ανοιχτή μπαλκονόπορτα αν βρεί σαν κύριος στα ξένα σπίτια....λόγω αυτής της τακτικής άλλωστε έπαθε και ρήξη διαφράγματος...ανεγχείρητο...αλλά ζεί και έχει προσαρμοσθεί και συνεχίζει....ΒΡΕ του λέω τι ανατροφή σου έδωσα εγώ???ε??με κάνεις ρεζίλι χιχιχι
Λατρεύω το γεγονός ότι κάθε γάτα έχει τον δικό της μοναδικό¨"χαρακτήρα"και προσωπικότητα!
Είναι αξιαγάπητα πλάσματα!!!!!
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom