The official γατο-τοπικ

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
@panpan το έχω σκεφτεί κι εγώ αυτό το δίχτυ, μάλλον είναι μονόδρομος κάποια στιγμή πρέπει να το προχωρήσω να το κάνω, άσε που θα γλιτώσω κι από τα περιστέρια που βγαίνω με το σκουπόξυλο και τα διώχνω..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.373
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το έψαξα λίγο αυτές τις μέρες, σήμερα πήρα μέτρα για δίχτυ και από βδομάδα θα φιλοξενήσω τρεις ψυχές που βρίσκονται σε κίνδυνο. Οποιος είναι από Θεσσαλονίκη κι ενδιαφέρεται για δίχτυ και γατοπαγίδες για τη στείρωση ας μου στείλει ινμποξ για στοιχεία ανθρώπων που αναλαμβάνουν.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Αν το περιεχομενο της σελιδας δεν το επιτρεπει,ας το διαγραψει,αλλα θεωρω πως εδω θα το δει αρκετος κοσμος που αγαπα πραγματικα τα ζωα,και τις γατουλες,πληροφοριες εχει εντος του αρθρου,αν καποιος ενδιαφερεται να τις υιοθετησει,εχει επικοινωνια εντος και λεπτομερειες.
Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: Δύο από τις γατούλες της Καρολάιν ψάχνουν σπίτι- Οι άλλες υιοθετήθηκαν - Petpet.news
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Τα τελευταία χρόνια στην Κύπρο οι κτηνιατρικές υπηρεσίες διαθέτουν 1 εκατομμύριο ευρώ σε κουπόνια που δίνετε σε φιλοζωικές ή μεμονωμένα άτομα μέσω του δήμων, για στειρώσεις γατων. Φέτος ήταν αρκετά μειωμένο το ποσο αλλά άρχισε να φαίνεται αποτέλεσμα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Από εδώ η Φρόσω, το μωρό που εδώ και λίγες μέρες αποτελεί το νέο μέλος της οικογένειάς μας. Βρέθηκε παρατημένο στα σκουπίδια μαζί με το αδερφάκι του, το οποίο ακόμα ψάχνει σπίτι!

Η Φροσούλα όπως βλέπετε έφαγε ένα κόλλημα με το σκάκι μου από το Κιργισταν! :p
PSX_20211012_133721.jpg
IMG_20211012_142400_631.jpg
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Από εδώ η Φρόσω, το μωρό που εδώ και λίγες μέρες αποτελεί το νέο μέλος της οικογένειάς μας. Βρέθηκε παρατημένο στα σκουπίδια μαζί με το αδερφάκι του, το οποίο ακόμα ψάχνει σπίτι!

Η Φροσούλα όπως βλέπετε έφαγε ένα κόλλημα με το σκάκι μου από το Κιργισταν! :p View attachment 372927 View attachment 372926
Θα γίνει μια κουκλαρα η Φροσούλα.! 😍
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.673
Από εδώ η Φρόσω, το μωρό που εδώ και λίγες μέρες αποτελεί το νέο μέλος της οικογένειάς μας. Βρέθηκε παρατημένο στα σκουπίδια μαζί με το αδερφάκι του, το οποίο ακόμα ψάχνει σπίτι!

Η Φροσούλα όπως βλέπετε έφαγε ένα κόλλημα με το σκάκι μου από το Κιργισταν! :p View attachment 372927 View attachment 372926
Κουκλί είναι.
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πάντως πολλά μπιχλιμπίδια βλέπω έχεις στο σπίτι. Θα μάθεις με τον καιρό ότι δεν πρέπει, μάζεψέ τα όσο προλαβαίνεις :haha: :haha:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πάντως πολλά μπιχλιμπίδια βλέπω έχεις στο σπίτι. Θα μάθεις με τον καιρό ότι δεν πρέπει, μάζεψέ τα όσο προλαβαίνεις :haha: :haha:
Το σκάκι μαζεύτηκε ήδη, όπως και η μίνι μπαμπουσκα με φιγούρες Λένιν, Στάλιν κλπ. Αυτά που έχω αφήσει τώρα δεν έχει ακόμη δύναμη να τα ρίξει. Αλλά να δω πού θα τα βάλω! 😂

(Και της έχουμε πάρει ένα σωρό παιχνιδάκια εν τω μεταξύ! Αλλά όχι, τι να σου κάνει το ποντικάκι αν έχεις μια ωραιότατη μογγόλικη φιγούρα σκακιού; 😂 Ιδιαίτερη εκτίμηση δείχνει και στους φορτιστές.)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom