The official σκυλακο-topic

fenia42

Member
Μηνύματα
3.877
Likes
14.377
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Για να μη σπαμάρω στο live @Thalassaki και @EviTan σας ευχαριστώ για τα συλλυπητήρια. Είναι πολύ νωπό ακόμα και επώδυνο. Όπως έχω γράψει και πιο πάνω, τον τσίμπησε μια σκνίπα και έκτοτε η υγεία του επιδεινώθηκε. Έκανε μια τρομερή ανάκαμψη και πιστέψαμε πως έγινε θαυμα. Ήταν κυριος ίσα ίσα για το γάμο της αδερφής μου, παρών σε όλα, ζωντανός και κεφάτος. Ξαφνικά ξανά επιδείνωση, νοσηλεία, οροί. Τελικά δε τα κατάφερε, κι όλο αυτό για μια σκνίπα … παρόλο που ήταν νεαρός εμβολιασμένος και με κολάρο. Ο Πέπερ ήρθε στη ζωή μας ξαφνικά. Τον πήραμε από μια οικογένεια όπου δε ζούσε ευτυχισμένα. Του δώσαμε αγάπη και φροντίδα και τον είχαμε ισάξιο μέλος της οικογένειάς μας. Η μοίρα του όμως ήταν να μας αφήσει ξαφνικά, μόλις στα έξι του χρόνια. Δε μπορώ να πιστέψω ακόμα ότι δε ζει πια ανάμεσα μας. Ότι δε θα ξαναπάμε στα βουνά μαζί, ότι δε θα ακούσω ξανά το γάβγισμα του και δε θα ξανά κοιταχτούμε στα μάτια.
E327BA95-5D4F-47EC-884B-C90433A25883.jpeg
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.674
δε θα ξανά κοιταχτούμε στα μάτια.
Καταλαβαίνω τον πόνο σας. Ακόμα μου λείπει η ματιά του δικού μου. Είμαι σίγουρος ότι ο Πέπερ
πέρασε μαζί σας υπέροχα και ας ήταν σύντομος ο χρόνος που έμεινε μαζί σας.
Τα συλλυπητήρια μου.
 
D

Delmem38110

Guest
εγώ μετά απο δυόμισι σκύλους (ο μισος ηταν ένα γιορκ ημίαιμο τσέπης) έκλεισα με τα τετράποδα. δεν γίνετε καθε λιγα χρόνια να λες αντίο σε μελη της οικογένειας και να αδειάζει το σπίτι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.772
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom