The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση που μπορείς να έχεις σχέση με κάποιον και να κάνετε dvd βραδιά παρέα, χωρίς να συρθείτε σε χαζορομαντικές εξόδους. Το έχω βιώσει άλλες χρονιές και ήταν απείρως καλύτερο από τον "κοινωνικό αποκλεισμό" που τρώω φέτος. :haha:
To ξέρω ότι υπάρχουν και καλύτερες εκδοχές της βραδιάς, απλώς είπα να σου δείξω μια άσχημη ;)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Συγνώμη ρε κορίτσια αλλά υπάρχουν ζευγάρια ενήλικα που γιορτάζουν του Αγίου Βαλεντίνου;;;:shock::shock::shock:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.785
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
:kiss:

Συγνώμη ρε κορίτσια αλλά υπάρχουν ζευγάρια ενήλικα που γιορτάζουν του Αγίου Βαλεντίνου;;;:shock::shock::shock:
Ναι, πολλά! :D
Εσύ που είσαι και του γκουρμέ θα έπρεπε να έχεις τσεκάρει και τα special μενού των εστιατορίων για την βραδιά. :D

Το πιο extreme που μου έχει τύχει ήταν πριν 3 χρόνια που είχα πάει με μια φίλη μου από Εδιμβούργο Aberdeen και δεν είχαμε κλείσει (δεν είχε πάει το μυαλό μας), με αποτέλεσμα μόλις φτάσουμε να περάσουμε 2 ώρες να βρούμε ξενοδοχείο και μία ώρα να βρούμε εστιατόριο λόγω του ότι ήταν η συγκεκριμένη γιορτή! :shock::shock:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ναι, πολλά! :D
Εσύ που είσαι και του γκουρμέ θα έπρεπε να έχεις τσεκάρει και τα special μενού των εστιατορίων για την βραδιά. :D
Το μόνο σίγουρο menu που προς το παρόν έχω στο νου μου για εκείνη την ημέρα είναι ρώσικο...:bleh:

Το ίδιο ακριβώς αναρωτιέμαι κι εγώ.
Αν δεν το αναρωτιόσουν θα μου έκανε εντύπωση...:D

@maltakias μη μας δίνεις έτσι στεγνά...
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.785
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Εμείς γιορτάζουμε των Αγίων Ακύλα και Πρίσκιλλα.:bleh:
Ορθόδοξος Συναξαριστής :: Άγιοι Ακύλας και Πρίσκιλλα οι Απόστολοι
:haha:
Δεν ήξερα ότι υπάρχει σελίδα "Ορθόδοξος Συναξαριστής" (ούτε και άγιοι Ακύλας και Πρίσκιλλα, να μην πω ψέματα)! :D
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.897
Likes
27.020
Ερώτηση.Πως γίνετε όταν κάποιος ενώ έχει γεννηθεί ορθόδοξος,σήμερα να δηλώνει
άθεος και να γιορτάζει σε ένα καθολικό άγιο;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ας απαντήσει κάποιος που τα κάνει όλα αυτά,εγώ απλώς θα σου πω ότι δεν γεννιέσαι με θρήσκευμα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.838
Likes
18.898
Για επισκευη βαλιτσας, χαρτοφυλακα κτλ, Lacon, Αργυρουπολεως 10, Βυρωνας. Με σωσαν τα παιδια...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.155
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom