The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μόνο σε μένα φαίνεται τόσο κακόγουστη η μόδα που έχει κυριεύσει τα νεαρά αγόρια και αφήνουν μουσούμπες, λες και είναι όλοι έτοιμοι να μονάσουν?
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Μόνο σε μένα φαίνεται τόσο κακόγουστη η μόδα που έχει κυριεύσει τα νεαρά αγόρια και αφήνουν μουσούμπες, λες και είναι όλοι έτοιμοι να μονάσουν?
Όχι μόνο νεαρά αγόρια αλλά και νέοι άντρες :D
Τώρα ανάλογα...αν είσαι σαν παπάς ε είναι χάλια...διαφορετικά είναι ωραίο αρκεί να σε πάει!Δεν ξέρω αν είναι μόδα αλλά εγω καμιά 5ετια είμαι έτσι.Πότε λιγότερο πότε περισσότερο.

Η αλήθεια είναι ότι έχουν γίνει όλοι ίδιοι.Το Σάββατο που ήμουν σε ένα κλάμπ δεν ξεχώριζες πρόσωπα.Λες και όλοι ήταν δίδυμοι μεταξύ τους :D
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Όχι μόνο νεαρά αγόρια αλλά και νέοι άντρες :D
Τώρα ανάλογα...αν είσαι σαν παπάς ε είναι χάλια...διαφορετικά είναι ωραίο αρκεί να σε πάει!Δεν ξέρω αν είναι μόδα αλλά εγω καμιά 5ετια είμαι έτσι.Πότε λιγότερο πότε περισσότερο.

Η αλήθεια είναι ότι έχουν γίνει όλοι ίδιοι.Το Σάββατο που ήμουν σε ένα κλάμπ δεν ξεχώριζες πρόσωπα.Λες και όλοι ήταν δίδυμοι μεταξύ τους :D

Εννοώ τα αγόρια από 20 έως και 30 λίγο. Το νορμάλ μούσι είναι μια χαρά, αν όπως λες σου πηγαίνει. Αλλά οι περισσότεροι έχουν αφήσει τη γενειάδα του μοναχού. Σαν τον όσιο Ονούφριο είναι. :confused:

Και ναι, είδα ότι οι μόδιστροι λάνσαραν το μακρύ αντρικό μούσι στις πασαρέλες. Γι'αυτό προφανώς και η μόδα.
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
H δικαίωση του Άρη Βελουχιώτη!

(δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάτε, εγώ δεν το έχω παρατηρήσει, αλλά από το να "πρόσταζε" η μόδα το λουκ του φαντάρου, καλύτερα έτσι).
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
100% μόδα..

Όπως αυτά τα παπούτσια του ψαρά, εσπαντρίγιες ή κάτι τέτοιο, ετοιμαστείτε να γεμίσει ο τόπος από τέτοιες...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
H δικαίωση του Άρη Βελουχιώτη!

(δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάτε, εγώ δεν το έχω παρατηρήσει, αλλά από το να "πρόσταζε" η μόδα το λουκ του φαντάρου, καλύτερα έτσι).

Ούτε το λουκ του φαντάρου μου αρέσει. Αλλά αν πρέπει να διαλέξω μεταξύ του παπά και του φαντάρου, θα διαλέξω το δεύτερο. :D

Αλλά γιατί να φτάνουμε στα άκρα? Είτε λίγο παραπάνω μαλλάκι, είτε ένα νορμάλ μουσάκι, είτε και τα δύο, μια χαρά είναι.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
8.146
Ούτε το λουκ του φαντάρου μου αρέσει. Αλλά αν πρέπει να διαλέξω μεταξύ του παπά και του φαντάρου, θα διαλέξω το δεύτερο. :D

Αλλά γιατί να φτάνουμε στα άκρα? Είτε λίγο παραπάνω μαλλάκι, είτε ένα νορμάλ μουσάκι, είτε και τα δύο, μια χαρά είναι.

Αυτη τη συζητηση ειχα το σαββατο που βρισκομουν σε ενα κλαμπ... Μεγαλη μαστιγα οι γενειοφοροι!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
100% μόδα..

Όπως αυτά τα παπούτσια του ψαρά, εσπαντρίγιες ή κάτι τέτοιο, ετοιμαστείτε να γεμίσει ο τόπος από τέτοιες...

Αυτές (οι εσπαντρίγιες), είναι παλιές γνώριμες. Οι μεγαλύτεροι τις έχουμε φορέσει και ξαναφορέσει στα νιάτα μας. Εγώ σε όλα τα πιθανά χρώματα και σχέδια που κυκλοφορούσαν. Κάπου υπάρχουν ακόμα κάποιες αρχαίες στη ντουλάπα μου. :rolleyes:

Τώρα βγήκαν σε λίγο πιο κυριλέ έκδοση.
Μια χαρά τις βρίσκω.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.496
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Ναι το ξέρω ότι έχουν φορεθεί πολύ παλιά, θυμάμαι και έναν παλιό μπάρμπα μου να φοράει :p

Απλά λέω ότι τώρα θα γεμίσουμε από τέτοιες καθαρά από μόδα..
Όπως έγινε με τα σταράκια ή το μούσι Βελουχιώτη πχ.
Χωρίς να σημαίνει ότι δεν υπάρχουν κάποιοι (μειοψηφία) που τα κάνουν από επιλογή..
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
...είχα μείνει στους 10.000... μόλις παρατήρησα ότι φτάσαμε τα 18.000+ μέλη... ζωή να χουμε.
ά, και το άλλο άσχετο, IMAX... σοκ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
...είχα μείνει στους 10.000... μόλις παρατήρησα ότι φτάσαμε τα 18.000+ μέλη... ζωή να χουμε.
Εγώ να δεις που διάβαζα ένα παλιό τόπικ στο οποίο πανηγύριζα που είχαμε φτάσει τα 900 μέλη :haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.723
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom