The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλά αυτές στη Vogue τι πίνουν;:haha:
Ας βάλουμε σιγά σιγά τα πράγματα στη θέση τους. Λοιπόν:
Olivier Giroud
Εντάξει, είναι ψηλό παιδί, έχει και σχετική φωτογένεια... μέχρι εκεί. Στα συν οτι θα στα λέει στα γαλλικά.:D
Gerard Piqué
Εδώ ανεβαίνουμε μια κατηγορία. Ψηλός κι αυτός και αρκετα καλό "παιχτάκι"! Να στα λέει στα ισπανικά... αξία ανεκτίμητη.:innocent:
Neymar Júnior
Καλά ρε παιδιά, αυτόν τον κάγκουρα πού τον βρήκανε; Έλεος! Ασε που δεν μπορώ ν' ακούω με τίποτα κάτι "πρεζεντάαου" και τέτοια.:bleh:
Luis Suárez
Έχει χαθεί η μπάλα λέμε! Εκει στο δημιουργικό της Vogue έχουν πέσει στα σκληρά! Καρατσεκαρισμένο! :haha:
Lionel Messi
Σέξυ κι η μισοριξιά, ρε παιδιά, θα τρελαθούμε τελείως;;;:shock:
Glen (McLeod Cooper) Johnson
Νταξει, το παληκάρι είναι τεκνό, τι να λέμε τώρα!
Cristiano Ronaldo
Αχ βρε αγόρι μου, εσύ είσαι τόσο αχώνευτος και αυτό με ξεπερνάει!
Kyle Beckerman
Τούτος εδώ έχει ένα κάποιο ενδιαφέρον, είναι και χαρούμενος τύπος. Όχι αρκετός λόγος για να δεις το Μουντιάλ πάντως... :p
Claudio Marchisio
Ατσαλάκωτος ο Ιταλός! :bleh: Δεν είναι κακός (μόνο λίγο ξενερουά) αλλά του λείπει ύψος.
Yaya Touré
Δεν κόβω και φλέβα, απλώς τρώγεται...
Lukas Podolski
Αυτός μωρέ είναι γλυκούλης. Μου θυμίζει κάτι σαν μικρότερο αδερφό, ξάδερφο και λοιπούς συγγενείς! :D
Keisuke Honda
Για να βρεις Γιαπωνέζο που απλώς να βλέπεται, πρέπει να ψάξεις πολύ ανάμεσα στα πρακτορεία μοντέλων... Ήμαρτον δηλαδη!:haha:

Όσο για τα ζώδια των παικτών που αναφέρονται στο άρθρο, αφήνω τον σχολιασμό στον Χορταρέα. :bleh:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία

Μεγάλος έρωτας αν και παίζει σε ομάδα που δεν χωνεύω.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
6 λογοι να γουσταρεις Μουντιαλ αν εισαι γυναικα.

1. Ειναι απορροφημένος. Οτι κι αν του ζητησεις λέει ναι αγαπη μου. Κανονισε το. Ακομη κι αν αυτο αφορά ταξιδι 30 ημερων στην Γαλλικη Πολυνησία.
2. Λογω της αποβλάκωσης, δεν χρειαζεται να σιδερωσεις. Φορα οτι τσαλάκα του πασσαρεις και λέει κι ευχαριστω.
3. εχει ταση προς τα ντελιβερι. Ως εκ τουτου μαγειρεμα για ενα μηνα τερμα.
4. Εχεις απλετο χρόνο. Σε απλά ελληνικά: οτι θελεις κάνεις.
5. Υποσυνειδητα αισθανεται (ή πιο υπουλα, τον κάνεις εσυ να αισθανεται) τυψεις που σε παραμελεί.
Κι αυτά πληρωνονται. Σε χρήμα. Πάντα.
6. (αμεση σχεση με το 3) Ο ντελιβερας ειναι ωραιο παιδί και άξιο παλικάρι. Αυτος αποβλακωμενος με 3 αγωνες την ημέρα.
Τι αλλο θες αχαριστη?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ασε ρε, εμένα φέτος την έχει δει επανάστα και έτσι και δεν είναι τόσο ψημένος με το Μουντιάλ. Ελεος δηλαδή, μεγάλος άνθρωπος!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μικροαστικός επαναστατισμός.Αν δω μουντιάλ είμαι συνένοχος με τα αίσχη της Ρούσεφ.Όλοι έχουμε περάσει παρόμοιες φάσεις κάποια στιγμή στη ζωή μας (και πιθανότατα θα ξαναπεράσουμε),εσένα σου έτυχε φέτος να το έχεις δίπλα σου.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
0/12 με αποκορύφωμα το Μέσι...
κι αν ξαναδιάβασω ανάλογα άρθρα όπως αυτό και κάτι τύπου πως να επιβιώσεις αν είσαι γυναίκα τις μέρες του Μουντιάλ θα πηδηχτώ από το παράθυρο...:icon_evil:

@elenara88 εύγε παιδί μου είσαι στο σωστό δρόμο...:D

υ.γ το παιδί του Μουντιάλ είναι ένα και μοναδικό αλλά είναι μακαρονάς τι να κάνουμε...
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Σταδιακά τα τελευταία χρόνια έχει πάρει αποστάσεις και από το ποδόσφαιρο γενικότερα και από την ομάδα του, τον ΠΑΟ. :shock: Εχει πάθει περισσότερο ξενέρωμα θα έλεγα παρά επαναστατισμό. :p Πάντως αυτές τις μέρες η τηλεόραση παίζει σταθερά τους αγώνες κι ας μην τους παρακολουθούμε με θρησκευτική ευλάβεια. (Δηλαδή δεν είναι ακόμα του γιατρού) :haha:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
Μικροαστικός επαναστατισμός.Αν δω μουντιάλ είμαι συνένοχος με τα αίσχη της Ρούσεφ.Όλοι έχουμε περάσει παρόμοιες φάσεις κάποια στιγμή στη ζωή μας (και πιθανότατα θα ξαναπεράσουμε),εσένα σου έτυχε φέτος να το έχεις δίπλα σου.
Τελικά δεν είμαι ο μόνος άνδρας που δεν έχω δει ούτε ένα δευτερόλεπτο μπάλα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
6. (αμεση σχεση με το 3) Ο ντελιβερας ειναι ωραιο παιδί και άξιο παλικάρι. Αυτος αποβλακωμενος με 3 αγωνες την ημέρα.
Τι αλλο θες αχαριστη?
Γιατι ως γνωστον: Οσο καποιοι βλεπουν μπαλα, καποιοι αλλοι "παιζουν " μπαλα... ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.084
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom