The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Διεκδικωντας τον τιτλο του πιο ακυρου ποστ, ερωτω: Ξερετε κανα αποτελεσματικο ελαιο, ματζουνι, καταπλασμα που να κραταει μακρια τα κουνουπια? Δυο βδομαδες τωρα νιωθω πως μενω σε βαλτο.. κι εχουν τη διαπλαση μυρμηγκοφαγου τα σατανισμενα φετος!
Aγορασε γλαστρες με βασιλικο και βαλτες γυρω γυρω
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αυτο το ψυχαναγκαστικο να παταω στα πλακακια του πεζοδρομιου μονο μεσα στο πλακακι κι οχι στις γραμμες, το εχει και κανενας αλλος ή μονο εγω και να ανησυχω? :p
Μηπως για να κοιμηθεις οι κουρτινες πρεπει να ειναι τελεια απλωμενες στο παραθυρο; Και τα παπουτσια ομορφα και στη σειρα βαλμενα μπροστα στο κρεβατι;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Διεκδικωντας τον τιτλο του πιο ακυρου ποστ, ερωτω: Ξερετε κανα αποτελεσματικο ελαιο, ματζουνι, καταπλασμα που να κραταει μακρια τα κουνουπια? Δυο βδομαδες τωρα νιωθω πως μενω σε βαλτο.. κι εχουν τη διαπλαση μυρμηγκοφαγου τα σατανισμενα φετος!
Κάποιοι που ψαρεύουν από βάρκες και καϊκάκια βάζουν στα πόδια τους μια λεκάνη με ξύδι. Το σύστημα δουλεύει αρκετά καλά.

Καλή δουλειά κάνει επίσης και η απλή επάλειψη γυμνών περιοχών του σώματος με ξύδι. Αν εσύ και η παρέα σου αντέχετε τη μυρωδιά του. Βέβαια κάθε τόσο θα χρειάζεται ανανέωση του ραντίσματος.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Τα θετικά του να είσαι office alone...ακούς live ελληνοφρένεια...


θα σε ταϊσω γενόσημα...:haha:
 
Last edited by a moderator:

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Μην ανοίγεις πληγές :haha::haha: Πιτσιρικάς το είχα αυτό, αλλά πέρασε γρήγορα...
Αρα, επειδη ειμαι πιτσιρικα, εχω ελπιδες να διορθωθω μεγαλωνοντας :D

Μηπως για να κοιμηθεις οι κουρτινες πρεπει να ειναι τελεια απλωμενες στο παραθυρο; Και τα παπουτσια ομορφα και στη σειρα βαλμενα μπροστα στο κρεβατι;
Εννοειται για κουρτινες.:cool:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Με τις παντοφλες δεν ειπες. Μπορεις να κοιμηθεις και η μια να ναι απο δω και η αλλη απο κει;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Nedjeλακι TO κορυφαιο! ειδικα στο 1:20!
 
Last edited by a moderator:

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Το ξυδι ξερω πως ειναι για μετα το τσιμπημα, οχι? Μη μυριζω τσαμπα σαν τουρσι.. Τις γλαστρες με το βασιλικο τις εχουν για να ξαποσταινουν, τα διαβολεμενα αλλα αυτο με το αφεψημα βασιλικου και μελισσοχορτου θα το δοκιμασω.. αν και η προταση του gts ειναι μαλλον η πιο πρακτικη- κι ετσι οπως δεν εχω κουρτινες στο σπιτι, θα γνωριστω και με τους γειτονες! :bleh:
Η ερωτηση μου ωστοσο ηταν κυριως για κανα ματζουνι που θα τα διωχνει απο το σπιτι και το μπαλκονι γιατι μου πεθαναν τα σαμιαμιδακια μου περισυ και εχουν ξεσαλωσει τα μπασταρδα.

ΥΓ Ολοκληρο σεντονι εγραψα για τα κουνουπια, η απελπισμενη.. :haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Nedjeλακι TO κορυφαιο! ειδικα στο 1:20!
Είμαι Αποστόλης addicted...τα ξέρω σχεδόν όλα απ΄έξω κι ανακατωτά θα τολμούσα να πω... κατά καιρούς κολλάω σε συγκεκριμένα...αυτήν την περίοδο αγαπημένα το ''κούκου'', το ''ποιος εγώ'' και το ''scirocco αγία βαρβάρα''...:D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έλα,μην αρχίζετε με τις Ελληνοφρένειες γιατί υπάρχουν άπειρα.

Λέγομαι Μαυρομιχάλης και είμαι πρέσβης!!!!!!!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Το ξυδι ξερω πως ειναι για μετα το τσιμπημα, οχι? :haha:
Πράγματι, μετά το τσίμπημα, το ξύδι βοηθά πολύ και αποτελεσματικά. Είναι δοκιμασμένο.
Όμως, οι ψαράδες το λεκανάκι το βάζουν για να αποφύγουν τα τσιμπήματα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.154
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom