The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Αφού μας έκλεισε το θέμα με το δημοψήφισμα το αφεντικό, λέγοντας ότι οι πολιτικές συζητήσεις δεν επιτρέπονται, δεν νομίζω ότι μπορούμε να το συνεχίσουμε εδώ. Ειδικά με αυτό τον εμπρηστικό τρόπο που γράφει ο Stolt.
Εμπρηστικά πόστ υπήρχαν όπως λέει η Ευαγγελία χωρίς να αντιδράσει κανείς με τόσο ευαισθησία.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
ImageUploadedByTapatalk1435738054.610277.jpg

Αυτο κατα τη γνώμη σου δεν ειναι εμπρηστικό ;
Anyway δεν εχω ξαναγράψει ποτε σε αυτο το φόρουμ για πολιτική , αλλα κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται .
Συγνώμη για την παρέμβαση , θα το βουλώσω μετα απο αυτο και κάτσω στη γωνίτσα μου να περιμένω τις εξελίξεις
Το ίδιο συνιστώ και σε ΟΛΟΥΣ τους συμφορουμιτες ανεξαιρέτως
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Να δω το Σέλας...
Δεν ειδα να αντιδράς σε προηγούμενα πόστς αναλογου περιεχομένου αγαπητή Hummingbird......
Αυτό που προσωπικά με ενοχλέι δεν είναι το περιεχόμενο της απάντησης αλλά το ύφους και το επιπέδο διαλόγου. Δε νομίζω να διαφωνεί κανείς με αυτό.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
View attachment 125229
Αυτο κατα τη γνώμη σου δεν ειναι εμπρηστικό ;
Anyway δεν εχω ξαναγράψει ποτε σε αυτο το φόρουμ για πολιτική , αλλα κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται .
Συγνώμη για την παρέμβαση , θα το βουλώσω μετα απο αυτο και κάτσω στη γωνίτσα μου να περιμένω τις εξελίξεις
Το ίδιο συνιστώ και σε ΟΛΟΥΣ τους συμφορουμιτες ανεξαιρέτως
΄Εχεις δίκιο δεν αξίζει να ασχολείται κανείς πλέον με πολιτική εδώ.Αλλά όπως είπες κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται επιτέλους.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Αυτό που προσωπικά με ενοχλέι δεν είναι το περιεχόμενο της απάντησης αλλά το ύφους και το επιπέδο διαλόγου. Δε νομίζω να διαφωνεί κανείς με αυτό.
Αυτό ακριβώς.
Και ναι, συμφωνώ, και άλλα ποστ είναι εμπρηστικά, αλλά σόρρυ, δεν ήξερα ότι πρέπει να είμαι απίκο και να τα διαβάζω όλα αλλά και να απαντάω κιόλας σε όλα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Γενικώς ποτέ δεν έχει βγει τίποτα καλό στο φόρουμ τούτο (όπως και στα περισσότερα θεματικά φόρουμ του κόσμου) όταν προκύπτουν πολιτικές συζητήσεις. Αντιλαμβάνομαι την ανάγκη να συζητηθούν οι εξελίξεις, αλλά όπως πολλάκις έχει αποδειχθεί, δεν υπάρχει η ίδια διάθεση από όλους. Και καθώς δε μπορούμε να αστυνομεύουμε offtopic θέματα, δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές.

Το κλειδώνω (έχει φτάσει και τις 146 σελίδες ζωή νάχει...) και θα ανοίξω φρέσκο offtopic σε λίγες μέρες. :)

ΥΓ. Να τονίσω για μια φορά ακόμα ότι δεν διαβάζονται όλα τα μηνύματα σε όλα τα θέματα από όλους μας (=mods/admin), και όταν βλέπετε κάποιο μήνυμα που θεωρείτε ότι είναι εκτός κανονισμών, βοηθήστε μας με να το αναφέρετε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom