The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
αχαχαχαχαχαχααα!!! :haha::haha: ειναι , ειναι!! Αλλα δεν θελω να κανω μηνυση γιαυτο!! Στην καλωδιακη θελω να κανω!!!
Αλητεια!:mad:
Τωρα που εχω παρει φορα θα ρθω και γι αυτο!!!!
Ολοι μεσα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.223
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας παρακολουθώ καιρό και είπα να γίνω και γω μέλος, ειδικά μετά το πάρτι όπου διαπίστωσα από τα γραφόμενα ότι δεν είναι τόσο κλειστό κλαμπ όσο φαίνεται στο φόρουμ, αλλά ότι υπάρχει χώρος και για newbees. Έλεγα να κάνω "θορυβώδη" είσοδο δίνοντας τα φώτα μου στο γιατί δεν γράφει ο Yorgos στο σχετικό ποστ, αλλά κλειδώθηκε κι έχασα την ευκαιρία να κάνω εφέ δίνοντας ένα αποκλειστικό... Δεν πειράζει, έστω κι έτσι, χαιρετώ τους πάντες στο cult οφ τόπικ. (μάλλον έπρεπε να το γράψω όλο αυτό στο "νέα μέλη",ε ; Δε βαριέσαι, νέουρας είμαι θα με συγχωρέσουν).
Μια χαρά σε βρίσκω καλώς ήρθες. :D

Κάνε και λίγο θόρυβο, δε τρέχει τίποτα. Το τόπικ γιατί δε γράφει ο Γιωργος δε κλειδώθηκε για το Γιώργο αλλά γιατί υπήρξαν αναφορές σε άλλα παλιά μέλη που έχουν γίνει ban.

ΜΠΡΑΒΟ!!!!! Άντε με το καλό!! Αυτά που σούλεγα για τις κόρες... ξέχνα τα!! :lol: Τάλεγα γιατί πολύ απλά δεν έχω αγοράκι :D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.787
Likes
18.205
Ασε που σε λίγο θα τον τραβολογάς σε πιρόγες,ερήμους και ποτάμια........
Στάνταρ όμως....θα τον αφήσω εντελώς ανεπηρέαστο ν'αγαπήσει την Ν.Α. Ασία, την Καραϊβική και τη Λατ. & Κεντρ. Αμερική. Αντικειμενικά πάντα :haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Κύριε Γιώργο μας να τον χαίρεστε τον παιδαρά και εύχομαι τις ...ευχές της Ρενάτας.

Εβανζελί άσε τη καλωδιακή, εδώ είναι καλύτερα.

Προς καινούριο μέλος: Περιμένουμε την αποκλειστικότητα. :cool:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.561
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom