The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.767
Και μένα με ξενερώνει...και άρχισα να σκέφτομαι μήπως ξενερώνω ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ που την ακούω να μιλάει και να γελάει (μπρρρρ). Και αδύνατη να ξαναγίνει, η φωνή το γέλιο και το b-class της μου'χουν μείνει :(
Σαν να έχεις δίκιο. Γυναικάρα χωρίς σέξυ, θηλυκή φωνή και όμορφο γέλιο δεν γίνεται. Τέλος.
(τουλάχιστον για τον γκτσου, ο ντόπιος λαχαναγορίτης μπορεί να διαφωνεί και να γουστάρει τη Στανίση, πάω πάσο).
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ρε παιδιά να πω κάτι άσχετο που με απασχολεί εμένα;
Η κόρη μου που είναι α' δημοτικού φοράει 35 νούμερο παπούτσι, εγώ 35 φορούσα στην πέμπτη δημοτικού. Που θα πάει αυτό το κορίτσι; Θα τη στείλω στην Ολλανδία να ζήσει.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σαν να έχεις δίκιο. Γυναικάρα χωρίς σέξυ, θηλυκή φωνή και όμορφο γέλιο δεν γίνεται. Τέλος.
(τουλάχιστον για τον γκτσου, ο ντόπιος λαχαναγορίτης μπορεί να διαφωνεί και να γουστάρει τη Στανίση, πάω πάσο).
Ναι, έγινε κατηγορία "τι σαι συ μανιτσα μου"

Μπα νόμιζα πιάνει πολλά αρσενικά αυτή η κατηγορία, όχι; Στο κρυφό τουλάχιστον..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
8.144
Ρε παιδιά να πω κάτι άσχετο που με απασχολεί εμένα;
Η κόρη μου που είναι α' δημοτικού φοράει 35 νούμερο παπούτσι, εγώ 35 φορούσα στην πέμπτη δημοτικού. Που θα πάει αυτό το κορίτσι; Θα τη στείλω στην Ολλανδία να ζήσει.
Τι ύψος έχεις εσύ και τι ύψος έχει ο πατέρας της?
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ρε παιδιά να πω κάτι άσχετο που με απασχολεί εμένα;
Η κόρη μου που είναι α' δημοτικού φοράει 35 νούμερο παπούτσι, εγώ 35 φορούσα στην πέμπτη δημοτικού. Που θα πάει αυτό το κορίτσι; Θα τη στείλω στην Ολλανδία να ζήσει.
Χαχα! Μην ανησυχείς, πλέον είναι πολύ συνηθισμένο να φοράνε μεγαλύτερα νούμερα. Μπορεί και να σταματήσει η ανάπτυξη του πέλματος νωρίτερα, ξέρω'γω; Αλλά μην της πεις τίποτα και της δημιουργήσεις κανένα κόμπλεξ!

ΥΓ. Θυμάσαι τι νούμερο παπούτσι φορούσες πέμπτη δημοτικού;;;
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Έλα Χριστέ και Παναγία....
Όχι; Τότε γιατί βλέπω να έχουν πέραση ή οι λολίτες ή οι τσαμπουκαλεμένες; (δε βρήκα άλλη πιο σχετική λέξη)
Το καθώς πρέπει δεν είναι σέξυ γκτσου, και στο λέω με επίγνωση!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom