The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Να φανταστώ το "εσύ " είναι αφηρημένο .
Να μη φανταστείς, να είσαι σίγουρη. Άλλωστε΄, δεν έχω καμμία αμφιβολία για το φύλο σου (κάτι που ανέφερα στο μήνυμα και - μάλλον - δεν πρόσεξες: "ανάλογα με το φύλο σου" ). :)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τωρα μαλλον εχει βαλει αυτη την ανακοινωση περι απληρωτων ,η οποια μια ανεβαινει πανω ..μια κατεβαινει κατω...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Τωρα μαλλον εχει βαλει αυτη την ανακοινωση περι απληρωτων ,η οποια μια ανεβαινει πανω ..μια κατεβαινει κατω...
Ρε συ το είδα τυχαία χτες.. Πως γίνεται το ίδιο το αλτερ να βγάζει ανακοίνωση και να λέει κάτι σαν "Το αλτερ μας κορόιδεψε, μας χρωστά μισθούς 5-10 μηνών κτλ κτλ"? Καλά είναι γνωστό ότι έτσι συμβαίνει αλλά μου κανε πολύ εντύπωση!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ρε συ το είδα τυχαία χτες.. Πως γίνεται το ίδιο το αλτερ να βγάζει ανακοίνωση και να λέει κάτι σαν "Το αλτερ μας κορόιδεψε, μας χρωστά μισθούς 5-10 μηνών κτλ κτλ"? Καλά είναι γνωστό ότι έτσι συμβαίνει αλλά μου κανε πολύ εντύπωση!
Καλα βρε, αυτοι που ανεβαζουν τις ανακοινωσεις απληρωτοι εργαζομενοι δεν ειναι κι αυτοι; Τι πως γινεται;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το προσωπικό του Alter έχει καταλάβει την ροή προγράμματος εδώ και 3 μέρες.

Όσο για την διαδικασία δεν είναι τόσο απλό όσο νομίζεις tripakias.Υπάρχουν ολόκληροι ιδιωτικοί στρατοί που προστατεύουν τα κανάλια από τέτοιου είδους κινήσεις και προηγήθηκε διαβούλευση για το πως θα γίνει και τι θα παίζει.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.372
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως είναι σκανδαλώδες. Οποιαδήποτε άλλη επιχείρηση χωρίς μπάρμπα στην Κορώνη, αν είχε τα χρέη και την οικονομική κατάσταση στην οποία βρίσκεται το ALTER, θα είχε βάλει λουκέτο πολύ καιρό τώρα, και οι διοικούντες τη θα ήταν στη φυλακή.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλα πολλοι θα πρεπε να ειναι στη φυλακη και δεν ειναι...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Το προσωπικό του Alter έχει καταλάβει την ροή προγράμματος εδώ και 3 μέρες.

Όσο για την διαδικασία δεν είναι τόσο απλό όσο νομίζεις tripakias.Υπάρχουν ολόκληροι ιδιωτικοί στρατοί που προστατεύουν τα κανάλια από τέτοιου είδους κινήσεις και προηγήθηκε διαβούλευση για το πως θα γίνει και τι θα παίζει.
Για αυτό μου κάνει εντύπωση!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.780
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom