The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τώρα θα παω στην eurobank και θα πληρώσω ΜΟΝΟ την ΔΕΗ το χαράτσι κάνουν να λάβουν...θέλω να σπάσω πλάκα..θα το κοψουν ή δεν θα το κόψουν....
πάντως το μηχάνημα σου δίνει αποδειξη που λέει για την ΔΕΗ αφου έχεις πληκτρολογίσει τον ηλεκτρονικο κωδικό πληρωμής.......
λέγε γιατρέ...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.464
τώρα θα παω στην eurobank και θα πληρώσω ΜΟΝΟ την ΔΕΗ το χαράτσι κάνουν να λάβουν...θέλω να σπάσω πλάκα..θα το κοψουν ή δεν θα το κόψουν....
πάντως το μηχάνημα σου δίνει αποδειξη που λέει για την ΔΕΗ αφου έχεις πληκτρολογίσει τον ηλεκτρονικο κωδικό πληρωμής.......
λέγε γιατρέ...
Καλή τύχη Ρένα....μπορεί να στο έχουν κόψει όταν θα γυρίσεις από τα πάτρια εδάφη, μη σκας από τώρα...
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Φαντάζομαι οτι θα πρέπει να πληρώσεις πρώτα...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ξεσαλώσατε πάλι ρεμάλια εχθές το βράδυ. :bleh:

Θυμαμαι ακομα Το ονομα του ροδου στην Καλλιθεα (καλα αυτο δεν ειναι κλαμπ, αλλα ηταν καμενο)...
Το όνομα του ρόδου εδώ και αρκετά χρόνια έχει γίνει λαϊβάδικο.
Συνήθως παίζουν διάφορα γκρουπάκια, αλλά κατά καιρούς και πιο γνωστοί πχ. Σαββιδάκης.


Sirocco, Tessera, Baby O, Mousses, Diamonts & Perls (παλιά) κλπ κλπ.. έχουμε γυρίσει πολλά :clap::haha:
Το Tessera είχε δύο εποχές. Την πρώτη εποχή όπου επιτρεπόταν το αγγίζειν και τη μετέπειτα που έγινε.... "εκκλησία". :haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.464
Στο θρυλικό Τέσσερα, υπήρχε κάποτε ένας μέγας κονφερασιέ, που σκορπούσε απίστευτο γέλιο. Πήγαινα μόνο και μόνο για αυτόν (αραιά και που, μη νομίζετε) και είχα πάει μια φορά θυμάμαι και με 2 κοπέλες-φίλες...το γέλιο και οι ατάκες του είναι θρυλικές...
Κατά τ'άλλα, δε μου αρέσουν καθόλου τα στριπτιζάδικα και είμαι ειλικρινής (όπως πάντα). Ακούει η πεθερά? :D:haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δεν εχω παει ποτε σε στριπτηζαδικο (ως πελατισσα ,γιατι ως υπαλληλος παω συχνα:bleh::bleh:)
Χανω τιποτα?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.932
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom