The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Και συνεχιζω για το μακαρίτη . Τουλαχιστον του αναγνωρίζω οτι αυτό που εβλεπες αυτό επαιρνες .Υπάρχουν τόσοι άλλοι κρυφοκουφάλες που μας γαμ..... τη ζωή και δειχνουν κυριοι . Αναφερομαι σε πολιτικους , δικαστικους , τραπεζιτες ,της εκκλησίας κτλ .κτλ που εχουν φερει τα πανω κατω στη ζωη μας, ο Μακης με 2-3 τυχαίους φόνους και εισαγωγή χρυσου αντε και τις καταχρησεις χρηματων απο την ΑΕΚ ( για τα βασανιστηρια εν ειναι αληθεια εχω θέμα ) τι να μου πει ;
Ολες οι χωρες εχουν τον αντιστοιχο Μάκη αλλά δεν φταινε οι "μαφιοζοι" για τα όποια δεινά τους .
Με το δε Μάκη για 15 χρόνια οταν δουλευα στο Συνταγμα ειχαμε τα ίδια γουστα και το ιδιο ωραριο στον καφε. Σταθερά στο Μπραζίλιαν σχεδον καθε μέρα . Το πρωτο καιρο οταν ερχοταν με τους φουσκωτους ετσι οπως ηταν απο εμφανιση "φοβόμουν" , μετά τον συνηθισα μεχρι που λεγαμε και καλημερα αφου πλεον τόσα χρόνια πιναμε καφε δίπλα - διπλα ( ειναι και μικρο το μαγαζι ) .
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αναφερομαι σε πολιτικους , δικαστικους , τραπεζιτες ,της εκκλησίας κτλ .κτλ που εχουν φερει τα πανω κατω στη ζωη μας, ο Μακης με 2-3 τυχαίους φόνους και εισαγωγή χρυσου αντε και τις καταχρησεις χρηματων απο την ΑΕΚ ( για τα βασανιστηρια εν ειναι αληθεια εχω θέμα ) τι να μου πει ;
Οι μικροαστοι @KIKI αυτοι ειναι η μεγαλη πληγη.

Με τους φονους δεν εχεις θεμα; Μονο με τα βασανιστηρια;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αυτο για τους φόνους ειναι μαυρο χιουμορ πάνω στο ποστ 539 του Γιώργου !
Αλλά εδώ που τα λέμε αν στη πάροδο τόσων χρόνων αλληλοσκοτωθουνε 2-3 μπραβοι νυκτερινων μαγαζιων δεν θα το βάλω και μαράζι ( Θεε μου συγχωρα με )
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αυτο για τους φόνους ειναι μαυρο χιουμορ πάνω στο ποστ 539 του Γιώργου !
Αλλά εδώ που τα λέμε αν στη πάροδο τόσων χρόνων αλληλοσκοτωθουνε 2-3 μπραβοι νυκτερινων μαγαζιων δεν θα το βάλω και μαράζι ( Θεε μου συχγωρα με )
Δεν το'χα δει. Το φορουμ εχει κανει ολοκληρη αναλυση του βιου του, οχι αστεια.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Οι οπαδοί της ΑΕΚ πάντως αποστασιοποιήθηκαν απο την ΠΑΕ στο θέμα αυτό με πανό σήμερα στο γήπεδο...και καλά κάναν κατά την άποψή μου...
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.871
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ποιοι οπαδοί? αυτοι που εριχναν γροθιές στον Μπάγιεβιτς? Αλήθεια η ΕΛΑΣ συνέλαβε ποτέ κανεναν από αυτους για τα μπουνίδια στον Ντούσκο?
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
[den exw ellhniko plhktrologio]
Kserei kaneis an mporw na paraggeilw ellhnika biblia kai na mou ta steiloun sto ekswteriko?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.896
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom