The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
@NightcoreKing ευχαριστουμε που εκανες τον κοπο να ανεβασεις ολοκληρη την ιστορια. Εμενα μου αρεσει αυτη με το δαχτυλιδι και τον εκτιμητη.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.005
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα-Ινδία-Περού
Έχει κανείς κανένα νέο από την @Nedelja ;Έχει εξαφανιστεί από το φόρουμ εδώ και καιρό!!!
Αν είχα καταλάβει σωστά, γνωρίζονται προσωπικά με τον @GTS . Ίσως αυτός έχει νέα της.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Δηλαδή αν υποβάλλει παραίτηση ο Τσίπρας από το το Υπουργείο Εξωτερικών, παίζει ο Τσίπρας να μην την δεχθεί?

(Έλα αστείο είναι όχι πολιτική, ε καλοί μου μοντς???)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δηλαδή αν υποβάλλει παραίτηση ο Τσίπρας από το το Υπουργείο Εξωτερικών, παίζει ο Τσίπρας να μην την δεχθεί?

(Έλα αστείο είναι όχι πολιτική, ε καλοί μου μοντς???)
Δεν είναι η πρώτη φορά που πρωθυπουργός αναλαμβάνει και το υπουργείο εξωτερικών. Προηγήθηκαν οι Κ. Μητσοτάκης (όταν παραιτήθηκε ο Α. Σαμαράς) και ο Γ. Παπανδρέου (στην πρώτη του κυβέρνηση). Και οι δυο είχαν διατελέσει πιο πριν στην πολιτική τους καριέρα για χρόνια υπουργοί εξωτερικών και είχαν πείρα από τα θέματα του υπουργείου.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Δεν είναι η πρώτη φορά που πρωθυπουργός αναλαμβάνει και το υπουργείο εξωτερικών. Προηγήθηκαν οι Κ. Μητσοτάκης (όταν παραιτήθηκε ο Α. Σαμαράς) και ο Γ. Παπανδρέου (στην πρώτη του κυβέρνηση). Και οι δυο είχαν διατελέσει πιο πριν στην πολιτική τους καριέρα για χρόνια υπουργοί εξωτερικών και είχαν πείρα από τα θέματα του υπουργείου.
Με λίγα λόγια θα ίσχυε το αστείο και για αυτούς.
 

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Δεν ξέρω που να ρωτήσω γιαυτό ρωτάω εδώ.
Προχθές μπαίνοντας στο αεροδρόμιο Σαρλερουά πριν τον έλεγχο, ένας υπάλληλος πέρασε ένα μικρό "pad" από την επιφάνεια των αποσκευών μου, τις παλάμες μου πάνω και κάτω και αφού το έβαλε σε ένα μηχάνημα και το έλεγξε μου έδωσε άδεια να προχωρήσω. Τι μετράει αυτή η συσκευή και τι δεν πρέπει να πιάνουμε-χρησιμοποιούμε για να μη εκτεθούμε;
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.083
Likes
23.657
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Γενικώς είναι πολλές οι καταστροφές στη Βόρεια Ιταλία τις τελευταίες μέρες και ψάχνοντας σήμερα για το οροπέδιο Pinè λόγω επικείμενου ταξιδιού εκεί, ανακάλυψα ότι έπεσαν από τον άνεμο 3 εκτάρια δάσους στην περιοχή. :(

https://www.lavocedeltrentino.it/20...o-a-130-allora-sradicati-tre-ettari-di-bosco/
Δε βρήκα κάποιο λινκ σε ελληνικά ή αγγλικά για τη συγκεκριμένη περιοχή.
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom