The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Μη δοκιμάσεις πολλές φορές γιατί θα μπλοκάρει και δε θα σε αφήσει να επιλέξεις νέο ραντεβού. Αν γίνει αυτό πρέπει να περιμένεις 1 μήνα για να κλείσεις νέο ραντεβού.
Μπηκα σε λιστα αναμονης για να με καλεσουν απο ακυρωση συν σε αλλη μια λιστα ακυρωσεων απο τη δουλεια. Ενταξει, φτανει τοτε :)
 

vasilios

Member
Μηνύματα
55
Likes
105
Θα δεις πολυ συντομα. Εκτος αν εισαι προθυμος να ξηλωσει το μπατζετ των ταξιδιων σου, σε ταξιδιωτικο φορουμ ειμαστε εξαλλου. Οποιος δεν εχει εμβολιο θα κανει 2 pcr δηλ +120-150€/ ατομο, κανα 300€ / ζευγαρι/ ταξιδι. Στα υποψη πριν αναβαλλετε τον εμβολιασμο σας..
Αυτος ηταν και ο λογος της ερωτησης μου :)
 

domino

Member
Μηνύματα
289
Likes
269
Εδω ξενυχταμε αλλα βρηκαμε ολη η παρεα στο κεντρο pfizer και μαλιστα με εμβολιασμο αρχες Μαη.
Να ειστε καλα ο @Samion κι εσυ που με μπριζωσατε. Και θα συνεχισω μηπως το σπρωξω και νωριτερα.

Σε ευχαριστώ μαζί με τους προηγούμενους, μόλις άλλαξα, έχει το Ελληνικό αρχές Μαΐου
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Σε ευχαριστώ μαζί με τους προηγούμενους, μόλις άλλαξα, έχει το Ελληνικό αρχές Μαΐου
Το Ελληνικό(για το ξιφασκίας μιλάω) κάνει μόνον moderna.Τουλάχιστον μέχρι τώρα.Πόσες εβδομάδες διαφορά έχουν τα δύο ραντεβού σου;
 

zade

Member
Μηνύματα
157
Likes
689
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου...
Δώστε εμβόλια στο λαό! Κι εγώ διάβασα ότι ανοίγει μεγάλη τρίτη για τους 30-39 και μάλιστα με άμεσο ραντεβού όπως είπε ο υπουργός. Εάν ισχύσουν αυτά που λέει κλείνεις ραντεβού και την επόμενη (καλά φιλόδοξο αυτό...) κάνεις εμβόλιο. Δώστε μου Άστρα, δώστε μου μοντέρνα, εγώ και πειραματόζωο γίνομαι , αρκεί να εμβολιαστώ νωρίτερα.

Θα κάτσω μεγάλη δευτέρα ξάγρυπνος πάνω στο pc να πάει 11:59 και μετά 12:00 για να κλείσω πρώτος.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Δώστε εμβόλια στο λαό! Κι εγώ διάβασα ότι ανοίγει μεγάλη τρίτη για τους 30-39 και μάλιστα με άμεσο ραντεβού όπως είπε ο υπουργός. Εάν ισχύσουν αυτά που λέει κλείνεις ραντεβού και την επόμενη (καλά φιλόδοξο αυτό...) κάνεις εμβόλιο. Δώστε μου Άστρα, δώστε μου μοντέρνα, εγώ και πειραματόζωο γίνομαι , αρκεί να εμβολιαστώ νωρίτερα.

Θα κάτσω μεγάλη δευτέρα ξάγρυπνος πάνω στο pc να πάει 11:59 και μετά 12:00 για να κλείσω πρώτος.
Aνοιξε αυλη συνταγγοραφηση και θα ερθει αυτοματα. Μετα μπορεις να το μετακινησεις χειροκινητα με λιγη υπομονη αν εισαι Αθηνα.
Οι 30-39 θα κανουν υποχρεωτικα το Αστρα που εχει καλυτερη σχετικη ανοσια στην Α δοση.
 
Last edited:

zade

Member
Μηνύματα
157
Likes
689
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου...
Aνοιξε αυλη συνταγγοραφηση και θα ερθει αυτοματα. Μετα μπορεις να το μετακινησεις χειροκινητα με λιγη υπομονη αν εισαι Αθηνα.
Οι 30-39 θα κανουν υποχρεωτικα το Αστρα που εχει καλυτερη σχετικη ανοσια στην Α δοση.
Έχω ήδη άυλη από όταν είχε προτωβγεί. Επειδή όμως δεν εμπιστεύομαι το Ελληνικό κράτος απόλυτα (πρωτοτυπώ λέμε) θα μπω κιόλας να δω μόνος μου μπας και πετύχω καμία ακόμα νωρίτερη ημερομηνία.
 

domino

Member
Μηνύματα
289
Likes
269
Τότε θα κάνεις μάλλον pfizer.Φαίνεται ότι πρόσθεσαν και άλλη γραμμή εμβολιασμού.Την περασμένη εβδομάδα γνωστοί μου έκαναν moderna στο Ελληνικό.
ναι , εχει δυο επιλογες εκει - η πρωτη δεν εχει διαθεσημοτητα .
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.963
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Aνοιξε αυλη συνταγγοραφηση και θα ερθει αυτοματα. Μετα μπορεις να το μετακινησεις χειροκινητα με λιγη υπομονη αν εισαι Αθηνα.
Πως θα έρθει αυτόματα; Δε πρέπει να συμπληρώσεις φόρμα με στοιχεία κτλ;
Επίσης γινεται να το επισπεύσεις αν δεν είσαι Αθήνα; :rolleyes:

Οι 30-39 θα κανουν υποχρεωτικα το Αστρα που εχει καλυτερη σχετικη ανοσια στην Α δοση.
Αυτό το διάβασα ότι θα είναι μόνο για το Αστρα, δεν ήξερα όμως ότι δίνει καλύτερη ανοσία στη πρώτη δόση. Ισχύει και σ' αυτή τη περίπτωση ότι η δεύτερη πάει ένα τρίμηνο μετά;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.700
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom