The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τελικά οι επικροτητές των εμβολίων πρέπει να είναι πιο ηλίθιοι απ' τους αρνητές (για να βάζουν ελληνικούς χαρακτήρες στο SSID). :haha:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ακόμα και emoji μπορείς να βάλεις, φτάνει να μη ξεπεράσει τα 32 bytes, το router να μην προσπαθήσει να κάνει εξυπνάδες να τα γυρίσει σε ascii και να έχεις σύγχρονο λειτουργικό για να στα δείξει.
Τελείως συμπτωματικά οι δύο γραμμές που έγραψες είναι το πρώτο google search "ssid greek characters". Ξέρεις πόσο διαφορετικό είναι να κάθεσαι στον καναπέ σου και να απαντάς με google search απ' το να έχεις προσπαθήσει να ορίσεις ssid με ελληνικούς χαρακτήρες ειδικά αν δεν έχεις ιδέα επί του θέματος; Οπότε περιορίσου στον εμβολιαστικό σχολιασμό και άσε τα πρακτικά θέματα σε άλλους ειδικούς.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.759
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

paefstra

Member
Μηνύματα
13.047
Likes
41.138
Φέρτε τα διαβατήργια να τα επικαιροποιήσουμε, σε λίγο καιρό πετάμε :cool: :

View attachment 349203
Κοιτα να δεις που σου εκλεισαν την καταλληλη ωρα για να πας κατευθειαν για μπυρες.
Α ρε Μπιλαρα Γκειτς, τι μας κρυβεις?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Αργείς όμως. 2η δόση τον Ιούλιο; Εγώ θα "πετάω" από 2/6. :icon_evil:
Κι εγώ καλώς εχόντων πιο πριν. ;)
Είναι το ΑΖ όμως, οπότε αναγκαστικά η 2η πάει για Ιούλιο.

Κοιτα να δεις που σου εκλεισαν την καταλληλη ωρα για να πας κατευθειαν για μπυρες.
Α ρε Μπιλαρα Γκειτς, τι μας κρυβεις?
Αφού έχω τα μέσα, δε το ξέρεις;
Με λυπήθηκε ο εθνικός μας ινφλουένσερ που δεν έχω τόσο δυνατό instagram account σαν ελόγου του και μ' έβαλε σε προτεραιότητα.:haha:

Πέρα απ΄τη πλάκα είχε ραντεβού μέχρι κι αύριο το πρωί αν ήθελα, όπως και την επιλογή να τικάρω στη λίστα αν θέλω να πάω νωρίτερα. Πόσο νωρίτερα;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.085
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom