The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μην διαβάζεις ελληνικό τύπο. Θα μας μαλώσει η Paefstra Ψάξε σε Times CNN DW AL JAZEERA κλπ.
:haha: ε τώρα μεταξύ μας είμαστε...μάλλον κοιμάται
οταν ξυπνήσει ας μας το διασταυρώσει μέσω bbc κλπ

(το άρθρο κάτι λέει για Reuters ..πάνω πάνω από κει το πήραν?)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
καπως ετσι περασαμε τον δυσκολο χειμωνα μας...γραφοντας τραγουδια στο ΕΠΑΛ ασχετο αλλα off topic δεν ειναι;μεγαλωσα για ραπ αλλα κατι καταφερνω ακομα σε συνεργασια με τα αλλα παιδια του ΕΠΑΛ
Στην αρχή μου φάνηκε λίγο αμήχανο αλλά όσο προχωράει γίνεται πολύ καλό!!! συγκινητική η ιστορία με το φίδι, μπράβο παιδιά αξίζετε πολύ περισσότερες προβολές..
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Στην αρχή μου φάνηκε λίγο αμήχανο αλλά όσο προχωράει γίνεται πολύ καλό!!! συγκινητική η ιστορία με το φίδι, μπράβο παιδιά αξίζετε πολύ περισσότερες προβολές..
ευχαριστουμε πολυ,κοιταξε οι στιχοι απο 3 διαφορετικα ατομα βγηκαν,ο δημητρακης,οπως και ο αλεξανδρος ειναι πιτσιρικαδες,εγραψαν την εισαγωγη και το κλεισιμο,εγω εγραψα το κυριως θεμα αν μπορω να το πω ετσι,το τραγουδι βγηκε σ ενα 10 λεπτο διαλειμμα μεχρι ομως να βρεθουμε να το ολοκληρωσουμε με καραντινες και τα σχετικα θελαμε χρονο.και παλι ευχαριστουμε!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Εγώ αντί για ίνστα σκέφτομαι να κάνω λογαριασμό στο Tinder μπας και βρεθεί κάποια νοσοκόμα έτσι
View attachment 351565
Πολύ καλή η νοσοκόμα αλλά με προβληματίζει το πιστόλι σιλικόνης..



Λοιπόν φάγαμε τον ASTRA φάγαμε και τον Zeneka σήμερα... φουλ εμβολιασμένοι και χωρίς sms και αφού άνοιξε και η εστίαση έλεγα σήμερα να πάρω τη γυναίκα σε καμια παραλία για κανα τσίπουρο κανα ψαρακι και χαλασε ο καιρός.. α στα διαλα... θα ψησω στη θρακα δεν πτοούμαι..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.744

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλημερα! τι plan b εχετε; καλα πας εμβολιασμενος... περνας ωραια και για αν γυρισεις βγεινει το τεστ θετικο! τι κανουμε; μενουμε καραντινα στο ξενοδοχειο; απο το ζευγαρι γυριζει μονο ο εμας (να παει κ στα παιδακια του και κανει σελφ τεστ καθε μερα); φαγητο και οτι αλλο χρειαζεσαι που το βρισκεις; Τι εχετε σκεφτει; Σιγουρα καρτα υγειας ωστε να εχεις καλυψη... φανταζομαι...
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Τους φροντιζεις να μην ψοφησουνε και σε βγαζουν κρυφα φωτο και ποσταρουν τον κ@λο σου στο ιντερνετ.. ωραια
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom