The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1. 100% μιλάμε για άλλη χώρα, εγώ δεν έχω δει ποτέ κάτι τέτοιο.
2. Δε θέλει και δεν είναι λογικό να τσακώνεται με τους ελαφρόμυαλους που δε καταλαβαίνουν.
3. Πέρασα από 14 νησιά φέτος το καλοκαίρι, δε μου ζητήθηκε πουθενά επίδειξη του πιστοποιητικού πέρα από αεροδρόμια & κάποια λιμάνια.
1. η παρεα του ανηψιου μου δεν μπορει σε κανενα σουπερμαρκετ. αν ξερεις καποιο πες το μου, μου φευγει ενα (ηθικο) βαρος.
2. ειπες "δεν μπορει" κ σε αυτο απαντησα. αλλο δεν θελει αλλο δεν μπορει.
3. μεσα καθησες απο οταν εφαρμοστηκε το μετρο? γιατι με την 1η καμπανια ξαναλεω ειχαν το app ετοιμο. κ οι αλλοδαποι βεβαια ολοι ειχαν το πας τους. οι ελληναρες αρνητες καθονταν εξω ουτως η αλλως.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Καλα ολα αυτα αλλα τελικα ζωνη να φοραμε ή δεν χρειαζεται? :)
Για το παντελόνι δεν χρειάζεται το πολύ πολύ να σου πέσει (το παντελόνι)...για το αυτοκίνητο επίσης δεν χρειάζεται στην περίπτωση που κάποιος είναι μπετόβλακας ... και το λέω ετσι ωμά γιατί δεν υπάρχει μεγαλύτερη βλακεία απο αυτό (ή άντε συγκαταλέγεται στις κορυφαίες)..
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.001
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Για το παντελόνι δεν χρειάζεται το πολύ πολύ να σου πέσει (το παντελόνι)...για το αυτοκίνητο επίσης δεν χρειάζεται στην περίπτωση που κάποιος είναι μπετόβλακας ... και το λέω ετσι ωμά γιατί δεν υπάρχει μεγαλύτερη βλακεία απο αυτό (ή άντε συγκαταλέγεται στις κορυφαίες)..
Καλα ανθρωποι ειμαστε, μπορει να μπεις μεθυσμενος και να ξεχασεις να βαλεις... 🤣 🤣
 
Μηνύματα
620
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Πληροφοριακά πάντως, σε ταβέρνα στη Βυτινα σκαναραν κανονικά το πιστοποιητικό μου. Μισό δευτερόλεπτο υπόθεση.
Σε 2 ταβέρνες στο Καρπενήσι, δεν υπήρχε ο παραμικρός έλεγχος.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Καλα ανθρωποι ειμαστε, μπορει να μπεις μεθυσμενος και να ξεχασεις να βαλεις... 🤣 🤣
Αμα εισαι μεθυσμένος το καλύτερο μέρος ειναι το πορτμπαγκάζ.. κοιμάσαι, δεν ενοχλείς κανένα, δεν σε ενοχλεί κανένας, δεν φοράς ζώνη και να θες και άμα ξεράσεις πλένονται ολα πιο ευκολα..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Αμα εισαι μεθυσμένος το καλύτερο μέρος ειναι το πορτμπαγκάζ.. κοιμάσαι, δεν ενοχλείς κανένα, δεν σε ενοχλεί κανένας, δεν φοράς ζώνη και να θες και άμα ξεράσεις πλένονται ολα πιο ευκολα..
Δοκιμασμένο; ή θα πειραματιστούμε;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom