The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ε τωρα θα μας βαλεις να διοριστουμε εμεις κι οι δικοι μας ανθυποδιοικητες νοσοκομειου με πτυχιο ζαμπονοκοπτικης για να βρουμε εμβολιο. Δεν εχουμε ολοι τετοια προσοντα :p
Αρκει οταν ερθει η ωρα σου να εισαι εκει. Προεδρος συλλογου εργαζομενων που κατηγορουσε την κακη διοικηση (διορισμενη επι προηγουμενης κυβερνησης) για τα κρουσματα των μελων του συλλογου του, οταν ηρθε η ωρα εγινε Λουης..κι αυτος κι ολο το ΔΣ κ ολο το προσωπικο της ΜΕΘ...θα μου πεις τι σου λεω, τα ξερεις καλυτερα οτι ειμαστε οι ιδανικοι πολιτες σε κρατος Μπανανια, αυτο που το εφτιαξε κ διοικει ο κ.Φουφουτος.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Αρκει οταν ερθει η ωρα σου να εισαι εκει. Προεδρος συλλογου εργαζομενων που κατηγορουσε την κακη διοικηση (διορισμενη επι προηγουμενης κυβερνησης) για τα κρουσματα των μελων του συλλογου του, οταν ηρθε η ωρα εγινε Λουης..κι αυτος κι ολο το ΔΣ κ ολο το προσωπικο της ΜΕΘ...θα μου πεις τι σου λεω, τα ξερεις καλυτερα οτι ειμαστε οι ιδανικοι πολιτες σε κρατος Μπανανια, αυτο που το εφτιαξε κ διοικει ο κ.Φουφουτος.
Το ότι δεν θέλει να εμβολιαστεί προσωπικό των ΜΕΘ το έχεις ξαναγράψει και μου έκανε μεγάλη εντύπωση, είναι αλήθεια ή όταν ήρθε η σειρά τους πήγαν και εμβολιάστηκαν? αλλιώς δημιουργεί εντυπώσεις και δυναμώνει τις αντίθετες φωνές πέρα που μας κάνει να αναρωτιόμαστε ακόμη περισσότερο για την ποιότητα των κηρυγμένων ''ηρώων''
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Το ότι δεν θέλει να εμβολιαστεί προσωπικό των ΜΕΘ το έχεις ξαναγράψει και μου έκανε μεγάλη εντύπωση, είναι αλήθεια ή όταν ήρθε η σειρά τους πήγαν και εμβολιάστηκαν? αλλιώς δημιουργεί εντυπώσεις και δυναμώνει τις αντίθετες φωνές πέρα που μας κάνει να αναρωτιόμαστε ακόμη περισσότερο για την ποιότητα των κηρυγμένων ''ηρώων''
Δεν καταλαβα την ερωτηση. Δηλ τι να λεω ψεματα?λινκ δεν εχω, αν θες πιστεψε αν δεν θες οχι. Δεν διευκρινισα οτι το ιατρικο προσωπικο εμβολιαστηκε στο 100%. Τπτ αλλο περαν οτι ηρωες ηταν κ παραμενουν απαντες οι εργαζομενοι ασχετα αν μια μειοψηφια φοβαται το εμβολιο λογω αγνοιας κ παραπληροφορησης ελπιζω.
Σε επαρχιακο νοσοκομειο κοντα εισαι πιστευω, ρωτα κανα γνωστο να σου πει ποσοστα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μέσω του επικουρικού πάντως, έχουν αρχίσει προσλήψεις υγειονομικών για να ενισχυθούν προφανώς οι ομάδες που θα εμβολιάζουν όπως και στο ΚΥ της περιοχής μου.
Εμβόλια ή σύριγγες δε ξέρω αν θα έχουν, πάντως προσλήψεις (προσωρινών προφανώς) ξεκινούν.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Tο χω στειλει σε ολους τους φιλους μου, κανενας δεν το βρηκε ιδιαιτερα αστειο, εγω εχω κυριολεκτικα κλαψει απο τα γελια. Απο χτες το βραδυ μεχρι σημερα δεν χορταινω να το βλεπω, εχω πεθανει στα γελια. Δεν παιζεται αυτη η περιγραφη με τιποτα. Ο σεισμος μπλεντερ, θα ειχαν γινει τα παιδια του φραπεδια!

 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.526
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom