TOP 5 ταξιδιωτικές εμπειρίες

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
- να αγοράσω μια μεταχειρισμένη σακαράκα κάπου στη Φλόριντα, να περάσω όλες τις νότιες πολιτείες και να την πουλήσω στην Καλιφόρνια
Εμένα πολύ με άρεσε αυτό το τελευταίο!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Αυτά παθαίνεις αν βλέπεις πολλές ταινίες 😂
Συνηθως αυτες οι ταινιες εχουν κ διαμονη σε κατι μοτελ και δεν εχουν happy end. Προσεχε τι ευχεσαι θα πω εγω...:haha:
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
595
Likes
2.405
Πόσο θεϊκά είναι αυτά τα τόπικ που έχουν ανοίξει τελευταία (τοπ 5 εμπειριών που θέλετε να ζήσετε, το άλλο με όσες ήδη ζήσατε, οι κακομαθημένοι επιβάτες, οι διάσημοι συνεπιβάτες, το κόστος των ταξιδιών turned war πόλεων). Ανοίξτε κ άλλα :haha:
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Καλησπερα,θα ηθελα να δω ηλιοβασιλεμα στην Prambanan ,να περπατησω στην Borobudur ξημερωμα,να συμετεχω {μακαβριο}σε κηδεια στη Κελεβη,να κατασκηνωσω μεσα το σπηλαιο Χανγκ Σον Ντονγκ ,να κολυμπησω, ενοειται,σε κλουβι με λευκους καρχαριες στην Isla Guadaloupe και πολλα αλλα που δε μου φτανει αυτη η ζωη για να τα δω!
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
να κολυμπησω, ενοειται,σε κλουβι με λευκους καρχαριες στην Isla Guadaloupe
Ναι κ εγω αυτο ηθελα. Και το εκανα στην Ν. Αφρικη. Τρομαρα μου. 4 ωρες στον ατλαντικο με τις στολες, να περιμενουμε να σκασουν τα καρχαριοπουλα ενω οι μουτσοι πετουσαν υπολειμματα και υγρα απο βρωμερους σολομους και τονους. Επι 4 ωρες ειδαμε μονο γλαρους να τρωνε αυτα τα σιχαματα και ενα μικρο καρχαριακι που περασε για 1 λεπτο. Γι αυτο 160€. :haha: Οκ ισως να εισαι τυχερος κ να δεις κατι αλλα θες πολλη τυχη. Μη χαλας μια θεσουλα στην 5αδα γι αυτο.
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Οκ!με επεισες κατασκηνωση στην Αλ-Ουλα να δω και τα υπολοιπα εργα των Ναβαταιων η στην Υεμενη ολη την χωρα {παρεα με τους χουτι}:xalara:
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
7.987
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Θέλω να......
1) Νήσος της Αγίας Ελένης στο νότιο Ατλαντικό Ωκεανό
2) Πράσινο Ακρωτήριο (πορτογαλικά: Cabo Verde)
3) Punta Arenas (εντός - εκτός επί τα αυτά)
4) Caribbean islands (Island hopping on a Caribbean)

Υ.Γ Αναζητούνται χορηγοί, πάσα προσφορά δεκτή. Πληροφορίες εντός ...;)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
1. Ανταρκτική
2. Κασπία θάλασσα
3. Να δω το άγαλμα του Λένιν στα Σβάλμπαρντ 😛
4. Ξημέρωμα στο Βαρανάσι
5. Να βρεθώ Μεξικό τη Μέρα των Νεκρών (και ει δυνατόν κάπου όχι πολύ τουριστικοποιημένα)

Ξέρω, λίγο καλτ η λίστα, αλλά ήθελα να είναι 100% αυθεντική 😀
 

annoula

Member
Μηνύματα
259
Likes
530
Ναι κ εγω αυτο ηθελα. Και το εκανα στην Ν. Αφρικη. Τρομαρα μου. 4 ωρες στον ατλαντικο με τις στολες, να περιμενουμε να σκασουν τα καρχαριοπουλα ενω οι μουτσοι πετουσαν υπολειμματα και υγρα απο βρωμερους σολομους και τονους. Επι 4 ωρες ειδαμε μονο γλαρους να τρωνε αυτα τα σιχαματα και ενα μικρο καρχαριακι που περασε για 1 λεπτο. Γι αυτο 160€. :haha: Οκ ισως να εισαι τυχερος κ να δεις κατι αλλα θες πολλη τυχη. Μη χαλας μια θεσουλα στην 5αδα γι αυτο.
Στις Μαλδίβες τα καρχαριάκια κολυμπούσαν δίπλα μας! Έτσι στα ρηχά χωρίς καμία προεργασία!
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
1. Ανταρκτική
2. Κασπία θάλασσα
3. Να δω το άγαλμα του Λένιν στα Σβάλμπαρντ 😛
4. Ξημέρωμα στο Βαρανάσι
5. Να βρεθώ Μεξικό τη Μέρα των Νεκρών (και ει δυνατόν κάπου όχι πολύ τουριστικοποιημένα)

Ξέρω, λίγο καλτ η λίστα, αλλά ήθελα να είναι 100% αυθεντική 😀
Καλησπερα,το ξημερωμα στο Βαρανασι πρωτον θα σε κανει να αναρωτηθεις ,το ζω πραγματικα η μπηκα σε μαγικη εικονα δευτερο θα ερωτευτεις το Βαρανασι και τριτο θα εθιστεις για τα καλα !εγω μονο με το ξημερωμα στο Ανγκορ Βατ θα μποροσα να το συγκρινω ,αλλα και παλι θα κερδιζε{λατρευω το Βαρανασι}!
 
Last edited:

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Στις Μαλδίβες τα καρχαριάκια κολυμπούσαν δίπλα μας! Έτσι στα ρηχά χωρίς καμία προεργασία!
Δε θελω καρχαριακια οπως στις Μαλβιδες,θελω μεγαλους λευκους ,ανθρωποφαγους!μπας και ησυχασει ο αντρας μου απο εμενα!!!!!:shark1:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.855
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom