Travel Wars : Βερολίνο Vs Πράγα

Βερολίνο Vs Πράγα

  • Βερολίνο

    Votes: 23 57,5%
  • Πράγα

    Votes: 17 42,5%

  • Total voters
    40

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ε καλά και η Ντριμ Τιμ με την Ελλάδα στην αρχή 0-0 ήταν, μετά άρχισε τα Τζορντανίστικα ο MJ...
Συνάντησε η Εθνική την Ντριμ τιμ και τον Τζόρνταν??Το 92 δεν ήμασταν στους ολυμπιακούς. To 94 όντως τη συναντήσαμε, αλλά ήταν η Ντριμ Τιμ ΙΙ. Χωρίς MJ προφανώς.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συνάντησε η Εθνική την Ντριμ τιμ και τον Τζόρνταν??Το 92 δεν ήμασταν στους ολυμπιακούς. To 94 όντως τη συναντήσαμε, αλλά ήταν η Ντριμ Τιμ ΙΙ. Χωρίς MJ προφανώς.
Πολυ σωστά τα λες. MJ έχει αντιμετωπίσει μόνο ο Ολυμπιακός στο McDonald's Open , που έπαιζε Άρης-Παναθηναϊκός στο Αλεξάνδρειο και ο ΑΝΤ1 διέκοψε το ματς να μας δείξει τον Τόμιτς να κοιτάει τις σόλες του Τζόρνταν.

Επίσης υπάρχει κι ένα φιλικό του Νορθ Καρολάινα στην Ελλάδα όπου ο Γκάλης του έβαλε καμιά 30ρια πόντους αν θυμάμαι καλά.

Κι η Dream Team 2 ομαδάρα ήταν πάντως, με Σακίλ, Ντομινίκ, Ρέτζι Μίλερ κλπ. Θυμάμαι που κερδίζαμε στην αρχή κάτι σαν 13-7 και ο Φασούλας έβγαζε φωτογραφίες το ταμπλό...
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Πολυ σωστά τα λες. MJ έχει αντιμετωπίσει μόνο ο Ολυμπιακός στο McDonald's Open , που έπαιζε Άρης-Παναθηναϊκός στο Αλεξάνδρειο και ο ΑΝΤ1 διέκοψε το ματς να μας δείξει τον Τόμιτς να κοιτάει τις σόλες του Τζόρνταν.

Επίσης υπάρχει κι ένα φιλικό του Νορθ Καρολάινα στην Ελλάδα όπου ο Γκάλης του έβαλε καμιά 30ρια πόντους αν θυμάμαι καλά.

Κι η Dream Team 2 ομαδάρα ήταν πάντως, με Σακίλ, Ντομινίκ, Ρέτζι Μίλερ κλπ. Θυμάμαι που κερδίζαμε στην αρχή κάτι σαν 13-7 και ο Φασούλας έβγαζε φωτογραφίες το ταμπλό...
 

Attachments

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Παίδες, αν συνεχίσετε, έχω δυο επιλογές social ή σβήσιμο. Δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω o_O
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παίδες, αν συνεχίσετε, έχω δυο επιλογές social ή σβήσιμο. Δεν ξέρω τι να πρωτοδιαλέξω o_O
Σβήσε άφοβα, δε θα χάσει κάτι η ανθρωπότητα.

Σε άλλα νέα, έχουμε νταμπλ σκορ.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.630
Κανονικά θα ψήφιζα Βερολίνο. Αλλά αυτό το πράγμα με τα συνεχόμενα 'War' κούρασε.
Θα ψηφίσω Πράγα σε ένδειξη διαμαρτυρίας κι εύχομαι να την ψηφίσουν κι άλλοι με το
ίδιο σκεπτικό. Φόρτσα Πράγα.
Είναι κάτι αντίστοιχο με την Αθήνα και αν υπάρχει ασχημότερη πόλη απ΄αυτήν.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Μωρέ, μήπως να διαγραφεί το poll τώρα που είναι νωρίς, να μπει καινούριο για να φαίνεται τι ψήφισε ο καθένας; Πώς θα ικανοποιηθεί το κουτσομπολίστικο της υπόθεσης;; :p
Ψήφισα ήδη, Βερολίνο. Μου αρέσει πολύ η Πράγα, έχω πάει τρεις φορές, αλλά για μένα το Βερολίνο δεν συγκρίνεται.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Για να μη ντρέπονται να κυκλοφορήσουν οι Τσεχόφιλοι.
Εγώ δεν ντρέπομαι! Ψήφισα το λουναπαρκ για χαζοτουρίστες σαν και του λόγου μου. Φθηνή μπύρα, σούπες και νυχτερινή διασκέδαση για όλα τα γούστα μέχρι πρωίας. Τα γκράφιτι και το σπασμένο τοίχο θα κάθομαι να βλέπω? :)
 
Last edited:
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Εγώ δεν ντρέπομαι! Ψήφισα το λουναπαρκ για τουρίστες. Φθηνή μπύρα, σούπες και νυχτερινή διασκέδαση για όλα τα γούστα μέχρι πρωίας. Τα γκράφιτι και το σπασμένο τοίχο θα κάθομαι να βλέπω? :)
Νυχτερινή διασκέδαση καλή στην Πράγα, δε λέω... αλλά ρε μπαγάσα....Βερολίνο ρε, αμαρτία σύγκριση βρήκες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.498
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom