Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στο θέματα που παρακολουθείτε, στην αρχή σου βγάζει μόνο τα αδιάβαστα. Στο τέλος της λίστας έχει ένα κουμπάκι που αν το πατήσεις στα βγάζει όλα :)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.225
Likes
41.724
Στο θέματα που παρακολουθείτε, στην αρχή σου βγάζει μόνο τα αδιάβαστα. Στο τέλος της λίστας έχει ένα κουμπάκι που αν το πατήσεις στα βγάζει όλα :)
Μου λείπει πολύ το κουμπάκι- "φακελάκι" σε κάθε σελίδα που ανοίγουμε (είτε κάτω όπως παλιά είτε να πέφτει δίπλα, όπως έχω δει σε κάποιες σελίδες); Είναι πιο γρήγορο και φιλικο. Ουσιαστικά πρέπει να κάνουμε κανονική περιήγηση για να κάνουμε refresh.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάς.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.227
Likes
5.803
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Στο θέματα που παρακολουθείτε, στην αρχή σου βγάζει μόνο τα αδιάβαστα. Στο τέλος της λίστας έχει ένα κουμπάκι που αν το πατήσεις στα βγάζει όλα :)
Το είδα. Ευχαριστώ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ok κατάλαβα τι λες. Χμ θα το δω αυτό αν μπορεί να γίνει κάτι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αυτο αφεντικο βολευε αρκτα που ηταν στην κατω μπαρα. Τωρα πρεπει οταν διαβαζεις μια σελιδα και εχεις φτασει κατω να κανεις scroll up για να βρεις ξανα τα links νεα μηνυματα και θεματα που παρακολουθειτε.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Αυτο αφεντικο βολευε αρκτα που ηταν στην κατω μπαρα. Τωρα πρεπει οταν διαβαζεις μια σελιδα και εχεις φτασει κατω να κανεις scroll up για να βρεις ξανα τα links νεα μηνυματα και θεματα που παρακολουθειτε.
Για να αποφύγεις το scroll up, υπάρχει κάτω - κάτω το κουμπάκι top ;)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
450
Likes
1.678
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Όλοι με παράπονα, ας πω και'γώ το δικό μου. Σε μερικά μηνύματα η υπογραφή φαίνεται σαν να είναι συνέχεια του μηνύματος όταν έχει ίδια γραμματοσειρά και ίδιο χρώμα μ'αυτό. Μπορεί να γίνει κάποιος διαχωρισμός;;; Μια γραμμή ίσως όπως ήταν στο παλιό;;;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Όλοι με παράπονα, ας πω και'γώ το δικό μου. Σε μερικά μηνύματα η υπογραφή φαίνεται σαν να είναι συνέχεια του μηνύματος όταν έχει ίδια γραμματοσειρά και ίδιο χρώμα μ'αυτό. Μπορεί να γίνει κάποιος διαχωρισμός;;; Μια γραμμή ίσως όπως ήταν στο παλιό;;;
Αν προσέξεις, υπάρχει μια αχνή διακεκομμένη γραμμή που διαχωρίζει το μήνυμα από την υπογραφή.
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
450
Likes
1.678
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αν προσέξεις, υπάρχει μια αχνή διακεκομμένη γραμμή που διαχωρίζει το μήνυμα από την υπογραφή.
Τώρα που το είπες την είδα, είναι πάρα πολύ αχνή όμως. Δεν γίνεται να σκουρίνει κάπως;
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Στις ταξιδιωτικές ιστορίες γιατί δεν έχει το πλέον το ''ευχαριστώ'';Επίσης δεν γίνεται να σχολιάσουμε στις ιστορίες μέσω του travelstories;;Πάτησα για να σχολιάσω και μου έβγαλε ότι πρέπει να κάνω log in στο wordpress..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.723
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom