Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μ' ενοχλεί έτσι που έχουν "πιάσει τις γωνίες" και βγαίνουν μπροστά απ' όλα, αλλά φαίνεται ότι είναι τεχνικό το θέμα. Δε βαριέσαι, θα το ξεπεράσουμε! :)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
από ...ανάλυση δε σκαμπάζω
αυτό που βλεπω είναι δράμα όπως ειπώθηκε..
εκτός του οτι δεν μπορω να συνδεθω πηγαινοντας να μεγεθυνω την οθονη(στο κινητο)πραγμα πουκανουμε συχνα για να διαβαζουμε καλυτερα τα χριστουγεννιατικα καλυπτουν ολο το φοντο και δεν διαβαζετα τιποτε
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
από ...ανάλυση δε σκαμπάζω
αυτό που βλεπω είναι δράμα όπως ειπώθηκε..
εκτός του οτι δεν μπορω να συνδεθω πηγαινοντας να μεγεθυνω την οθονη(στο κινητο)πραγμα πουκανουμε συχνα για να διαβαζουμε καλυτερα τα χριστουγεννιατικα καλυπτουν ολο το φοντο και δεν διαβαζετα τιποτε
εεεε... πια κι εσύ! travelstories απ' το κινητό; :p τι πώρωση είν' αυτή; :)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
εεεε... πια κι εσύ! travelstories απ' το κινητό; :p τι πώρωση είν' αυτή; :)
εχε χάρη που εγώ το λεω..πόσοι"κρυφοπωρωμένοι"υπάρχουν που αυτή τη στιγμή χαίρονται με την ερώτηση και περιμενουν την απάντηση...:)
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Εμένα πάλι, που δεν μπαίνω από κινητό, μου αρέσει πάρα πολύ η φετινή διακόσμηση! (σπαστικιά?)
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Και μένα μου αρέσει ο στολισμός. είναι εορταστικός. Θα πρότεινα μάλιστα να γίνει σε όλη τη σελίδα, αλλά μάλλον κάποιοι θα με κράξουν:D
Ήρθαν τα Χριστούγεννα και η πρωτοχρονιά.. έειι:p
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Δε ξέρω αν έχει προταθεί ξανά αλλά μου φαίνεται καλή ιδέα εκτός από την ιστορία του μήνα, να επιλέξουμε και την ιστορία της χρονιάς! Δηλαδή μόλις ολοκληρώνονται οι ψηφοφορίες για τις ιστορίες όλων των μηνών μιας χρονιάς να γίνεται μια καινούρια που να έχει μόνο τους 3 νικήτες από κάθε μήνα.. Π.χ. τώρα που έχουν ολοκληρωθεί οι ψηφοφορίες για το 2009 μπορούμε να διαλέξουμε την ιστορία της χρονιάς..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα μας καθαρίσουν αν τους βάλουμε κι'άλλο διάβασμα :haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.430
Ερώτηση....Παλιά στις λίστες θεμάτων μιας ενότητας πχ "Γενικά περί ταξιδιών" όπου φαίνονταν ο αριθμός των απαντήσεων και προβολών αν πατούσες πάνω στον αριθμό απαντησεων σου έλεγε πόσες απαντήσεις έγραψε ποιός και αν ξαναπατούσες πάνω σε κάποιο σου έδειχνε και τις απαντήσεις που έγραψε ο καθένας.....αυτή η εφαρμογή δεν υπάρχει πιά;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ούτε το θυμάμαι αυτό, τι εννοείς παλιά όμως; στην προηγούμενη πλατφόρμα;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.155
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom