Travelstories and Avast Antivirus

Lineas

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εδώ και λίγες μέρες εχω αυτό το πρόβλημα όταν μπαίνω στο travelstories.To Avast antivarius μου βγάζει το παρακάτω μηνύματά και μου αναφέρει ότι το σαιτ έχει κάποιο virus.Ελπίζω να μην είναι αυτός από το Μεξικό :shock:
Ξέρει κάνεις τι είναι και πως το λύνουμε? Για να μπορέσω να γράψω αυτό το μήνυμά έπρεπε να κάνω shutdown το avast.:roll:
 

Attachments

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ο xenos ξέρει ..νομίζω τον κλείνει εντελώς και μπαίνει κανονικά.θα σου πεί σε λίγο ..ά !!!είναι ευκαιρία τώρα που είναι ανοχύρωτος να του στείλομε μερικούς ιους ....των πτηνων -κουνελιών -χοίρων -σπουργιτιών...μα τι γίνεται δεν βγαίνει και κανείς admin να μας πει τι γίνεται!!! ανησυχώ!!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
νομίζω μόνο το avast πάντως έχει αυτό το θέμα.. εγώ με δύο διαφορετικά άλλα αντιβιοτικά σε σπίτι και γραφείο δεν έχω κανένα θέμα...
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
κι εγώ με το avast έχω πρόβλημα, στη δουλειά εχουμε norton και δε μου έβγαζε κάτι.. μου χει σπάσει τα νεύρα και δεν ξέρω τι να κάνω..
αν κλείσω το παράθυρο του avast δεν μπορώ να διαβάσω μυνήματα, με πετάει έξω..
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κατι αλλο φταιει καθως και εγω εχω avast και δεν μου βγαζει μηνυμα για ιο....ειναι απο τα πιο αξιοπιστα antivirus και ειναι και δωρεαν...παλαιοτερα που ειχα norton...ο Η/Υ ηταν γεματος απο ιους και το norton τα εβλεπε ολα ομορφα και ωραια....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Να δηλώσω κι εγώ πως έχω πρόβλημα και μάλιστα μεγάλο! Το avast δε μου επιτρέπει καθόλου την πρόσβαση στη σελίδα (γι αυτό και κατέφυγα στο λάπτοπ ενός φίλου και σας γράφω από εκεί). Δεν ξέρω τι να κάνω, ούτε και θέλω να κλείσω τελείως το avast...
admins, πού είστε?????
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
κι εγώ rosa μια από τα ίδια..όλοι περιμένουμε να γυρίσει ο Defkalion..
προσωρινά ρύθμισα το avast να μη κάνει scan στο travelstories για να μπαίνω και μετά βλέπουμε.. ελπίζω να μη πάθει το pc τίποτα
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εμένα πάντως πρέπει να μου δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα. Δεν μου κάνει πλέον το avast τις αναβαθμίσεις λέγοντας ότι δημιουργείται κάποιο πρόβλημα στο domain...κι από την άλλη έχω πρόβλημα και δε μπορώ να δω τα περισσότερα βίντεο στο youtube επειδή μου βγάζει ότι δεν είναι διαθέσιμα στην χώρα μου ή στο domain μου! :roll:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
κι εμένα που το βγάζει στο you tube.. θα πάμε για ομαδική θεραπεία Cake!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Θα το γλιτώσουμε το φορμάτ; Βοηθήστε μας συνpcούχοι!!! :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom