TravelStories v.2

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
1. Δεν έχει να κάνει με το site αυτό, είναι καρατσεκαρισμένο, κάτι γίνεται με τα cookies στον υπολογιστή σου.

2. Εγώ και ο Θάνος και ο Νίκος το βλέπουμε κανονικά σε vista + firefox.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.και εμενα εκτος απο το προβλημα με τις φωτογραφιες που δεν μπορω να ανεβασω , τα μηνυματα παραμενουν τσεκαρισμενα ως μη διαβασμενα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το πρόβλημα με τις φωτογραφίες τόχουμε χιλιοπεί, και είπα ότι είναι το επόμενο που κοιτάω. Αυτό με τα μηνύματα δεν το καταλαβαίνω τι μου λες, αφορά τη νέα εμφάνιση του site ή συμβαίνει από πριν; αν συμβαίνει από πριν, άνοιξε ένα καινούριο θέμα να το δούμε εκεί.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
....λοιπον πατωντας το κουμπι για τα θεματα που παρακολουθω οσα δεν εχω διαβασει ηταν σε bold γραφη και οταν τα διαβαζα η bold εξαφανιζοταν, τωρα αν και τα διαβαζω η bold γραφη παραμενει και δεν γνωριζω ποια πια εχω διαβασει και πια οχι..
ελπιζω να μπορεσα να εξηγησω αυτο που συμβαινει..
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Πω, πωωωω!!! τι έγινε εδώ βρε παιδιά;
Πέντε μερούλες έλλειψα και άλλαξαν τα πάντα;
Μπορώ να πω ότι μετά από την πρώτη έκπληξη, μου φαίνεται πολύ πιο έυχρηστο και πιο ωραίο το καινούριο μας site.
Μπράβο σε όλη την ομάδα που δούλεψε γι' αυτό και ευχαριστούμε πολύ το Θάνο!:clap:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ακομα δεν ειχα συνηθισει το παλιο και μου το αλλαξατε!!! χεχε πλακα κανω !!!
πολυ καλο παιδια :clap: Μπραβο :clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μόλις πρόσεξα ότι το "σηματάκι"που προσδιορίζει αν ένα μέλος είναι on line έχει αλλάξει χρώμα και είναι ευκρινές σε σχέση με το χρώμα αυτού που είναι off.
Ερώτηση:δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό,αλλά θα μπορούσε μήπως και θάθελα και τη γνώμη σας πάνω σ΄αυτό να υπάρχουν διαφορετικά"σήματα"όπως στο skype,πχ για κάποιον που ναι μεν είναι on line,αλλά για διαφόρους λόγους πχ για να μην τον ενοχλούν με πρ.μηνύματα θέλει να φαίνεται ότι είναι είτε απασχολημένος,είτε ακόμα και αόρατος,κλπ.Νομίζω μια τέτοια δυνατότητα θάταν πολύ χρήσιμη.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Απασχολημένος δε μπορεί να φαίνεσαι αλλά αόρατος υπάρχει από την αρχή η δυνατότητα.
Πας στον Πίνακα Ελέγχου Χρήστη - Επεξεργασία Επιλογών - Επιλογή "Αόρατος Χρήστης", τικ στο κουτάκι και αποθήκευση αλλαγών.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Mε ψιλοενοχλεί

Που στην πρώτη σειρά κάθε απάντησης εμφανίζονται ( δεξιά) αυτά τα : μη αξιολογημένο , ψηφιστε κατά, ψηφιστε υπέρ.
Δεν ξεχωρίζουν και πολλές φορές μπερδεύονται με το κείμενο της απάντησης και δεν είναι ευδιάκριτα.
Προτεινω ( εφόσον θεωρουνται απαραίτητα εργαλεία) να αλλάξουν θέση είτε χρώμα.
Με την ευκαιρία πιστεύω ότι η προσθήκη νέων εργαλείων πρέπει να γίνεται με φειδώ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δίκιο έχεις, είναι ένα από τα bugs που κληρονομήσαμε με το νέο design αλλά επειδή συμβαίνει μόνο σε ένα φόρουμ δεν είχε πάρει προτεραιότητα για να λυθεί. Θα γίνει τις αμέσως επόμενες ημέρες (εξαλλου υπάρχει και το ενδεχόμενο να καταργηθεί το συγκεκριμένο, δε νομίζω ότι προσφέρει και πολλά).
 

Papas George

Member
Μηνύματα
73
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
mexico
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
εν κατακλειδι παντως η νεα μορφη του site οχι απλως το ομορφυνε, το εκανε εξαιρετικο κ ευχαριστο.. μεγαλο μπαβο σε οσους ασχολhθηκαν
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.140
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom