TravelStories v.2

GTS

Member
Μηνύματα
6.855
Likes
19.087
Πολύ ωραίο το νέο design...μοναδική ένσταση προς το παρόν: θα ήθελα μεγαλύτερη αντίθεση στα χρώματα, δεν υπάρχει πολύ καλή ευκρίνεια και διαχωρισμός των θεμάτων και των απαντήσεων με το εξωτερικό φόντο.

Η μαύρη κάτω μπάρα φανταστική...
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Πολύ ωραίο το νέο design...μοναδική ένσταση προς το παρόν: θα ήθελα μεγαλύτερη αντίθεση στα χρώματα, δεν υπάρχει πολύ καλή ευκρίνεια και διαχωρισμός των θεμάτων και των απαντήσεων με το εξωτερικό φόντο.

Η μαύρη κάτω μπάρα φανταστική...
Στην αρχή, όταν το δουλεύαμε, και σε εμάς έτσι είχε φανεί. Ίσως και εξαιτίας της συνήθειας από το προηγούμενο design. Τώρα, απλά, μας φαίνεται πολύ καθαρό και καλύτερο. Οπότε, ας περιμένουμε λίγο να το συνηθίσουμε και μετά να δούμε αν χρειάζεται να πειράξουμε την αντίθεση.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.272
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πολύ ωραίο το νέο design και πολύ λειτουργικό! Μπράβο σε όλους! Ευχαριστούμε!
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Ώπα αλλαγές,σούπερ?Με γεια!Μου αρέσει η επιλογή χρωμάτων...γενικά μου αρέσουν οι αλλαγές...εγκρίνω παιδιά!Def άξιζαν τα ξενύχτια-τα δικά σου και των άλλων συνεργατών σου...
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Μπράβο παιδιά!!!:clap:
Με το που μπήκα νόμιζα ότι υπήρχε κάποιο πρόβλημα και τρόμαξα λιγουλάκι... Τώρα στρώωωωωωωωωνομαι στη δουλειά και ελπίζω σύντομα να μπορώ να κινούμαι άνετα μέσα στο site.
Συγχαρητήρια και πάλι!!!:clap:
 
Μηνύματα
2.497
Likes
3.211
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Συγχαρητήρια κι από μένα!Κι εγώ στην αρχή ...τάπαιξα:roll:νόμισα μπήκα πουθενά αλλού:haha:,θα το συνηθίσω σιγά σιγά,όπως και νάχει πολύ όμορφες και χρήσιμες οι αλλαγές!μπράβο σε όλους σας:clap:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
πολύ ωραίο..μου αρέσει πολύ..μπράβο σας!!
θα μου πάρει λίγο μεχρι να το συνηθίσω...αλλά δεν πειράζει...
δεν βρίσκω και εγώ τα σημερινα μηνύματα ..όπως η ερση...που ειναι κρυμμενα?
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.050
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Συμφωνώ με τον GTS παραπάνω αλλά ήδη δόθηκε απάντηση. Ακόμη η εικόνα θα μπορούσε να γίνει πιο ξεκάθαρη εάν η Υπογραφή και η Αντίστροφη Μέτρηση τοποθετηθούν εκτός του χώρου κειμένου (κάτω από «Φωτογραφίες»). Π.χ. το perm. 25 είναι πιο ευανάγνωστο από το 36. Τώρα αντιλαμβάνομαι ότι ορισμένες αλλαγές έχουν σκοπό την εξοικονόμηση χώρου αλλά η ανάγνωση γραμμών άνω των 80 χαρακτήρων (μαζί με τα κενά) είναι κουραστική. Δεν είναι άποψή μου αλλά κανόνας της καλής τυπογραφίας. Στην προηγούμενη μορφή είχαμε 70 χαρακτήρες τώρα 95 και στις ιστορίες 110. Στα υπόλοιπα κείμενα δεν είναι ενοχλητικό αλλά στις ιστορίες πρέπει να προσεχθεί.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.244
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στις ιστορίες νομίζω ότι έχουμε το μικρότερο χώρο σε χαρακτήρες ανά γραμμή. Ή κάνω λάθος;;;
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Συγχαρητήρια σε όλους σας που βοηθήσατε για να γίνει πραγματοκότητα ΚΑΙ αυτό στο Travelstories! Είναι υπέροχο! Πολύ επαγγελματικό πολύ ντιζαινάτο και με λίγο ψαχούλεμα διαπιστώνω ότι είναι πολύ ποιοτική δουλειά!

Με Gts για το χρώμα θα συμφωνούσα κ εγώ αν κ θα ήθελα να περάσουν όπως είπατε ήδη κάποιες μέρες να το δω περισσότερο.
Ερση αυτό που ψάχνεις μετα μηνύματα πέρα από εκεί που σου πε ήδη ο Lthanos είναι πάνω πάνω σε κάθε σελίδα στο κέντρο με μαύρα γράμματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.780
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom