TUNE HOTELS

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ποια είναι η γνώμη σας για τα αυτα τα ξενοδοχεία έχει πάει ποτέ κανείς αξίζει απο οικονομικής και καθαρής άποψης λύση?
Λέγονται tune.com
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Ποια είναι η γνώμη σας για τα αυτα τα ξενοδοχεία έχει πάει ποτέ κανείς αξίζει απο οικονομικής και καθαρής άποψης λύση?
Λέγονται tune.com
Για έναν ύπνο είναι πολύ καλή λύση. Πολύ μικρό δωμάτιο, όμως πεντακάθαρα όλα, σύγχρονα ντουζ και με ωραία, άνετα κρεβάτια. Είναι όμως για έναν ύπνο και μόνο, δε μπορείς να μείνεις πολύ ώρα εκεί μέσα.
 

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Έχεις μείνει δηλαδη σε ποιό?και πού ηταν αρκετά καθαρό?
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Άνοιξε και 2ο ξενοδοχείο της ίδιας αλυσίδας στο Λονδίνο.
Στην Liverpool street.

Ποια από τις 2 τοποθεσίες θα προτείνατε??

Westminster, London | Welcome to Tune Hotels, Best Value Hotels. Great Value Great Savings
Liverpool Street, London | Welcome to Tune Hotels, Best Value Hotels. Great Value Great Savings

Έχω την εντύπωση ότι κεντρικότερη (άρα καλύτερη) είναι η 1η.
Σωστά??
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Είσαι σίγουρος ότι αξίζει το κόπο? Έβαλα μια τυχαία ημερομηνία του Νοέμβρη και η συνολική τιμή (αν συμπεριλάβεις και βασικές έξτρα παροχές) βγαίνει περίπου όσο ένα κανονικό δωμάτιο. Αν έχεις μείνει δε σε δωμάτιο της αλυσίδας (έχω μείνει στη Κουάλα Λουμπούρ στο LCCT δύο φορές) θα γνωρίζεις ότι είναι αυστηρά για έναν ύπνο και μόνο. Ούτε καν για δύο, ούτε φυσικά για παραμονή στο δωμάτιο. Με περίπου τα ίδια χρήματα μένω στο Paddington και έχω υπέροχη θέα σε παραδοσιακό Λονδρέζικο δρόμο με παραδοσιακές λονδρέζικες οικίες. Στα Tune Hotels νιώθεις σα ποντίκι στη φάκα.
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κοίταξε, δεν έχω κάτι συγκεκριμένο υπόψη μου. Απλά βολιδοσκοπώ για μελλοντικό ταξίδι. Συνήθως κλείνω πάνω από 3 μήνες νωρίτερα, με ενδιαφέρει η κεντρική τοποθεσία και στο δωμάτιο είμαι για έναν ύπνο!
Με αυτά τα δεδομένα νομίζω ότι μπορώ να βρω καλή τιμή σε τέτοιου είδους ξενοδοχείο. Βέβαια αν η διαφορά είναι μικρή θα επιλέξω πιο mainstream hotel, εννοείται!!

Τώρα, σε σχέση με την τοποθεσία τους ποιό από τα 2 προτείνεις???
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Δηλαδή, τα δωμάτιά του, είναι και πιο μικρά και από τα Easyhotels???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom