Tunis air

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
ελπίζω να άνοιξα το θέμα στη σωστή ενότητα και να μην υπάρχουν κάπου πληροφορίες που δεν τις είδα!λοιπόν,έχει κανείς εμπειρία με την εν λόγω εταιρία?
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Έχω εγώ...μαζί της ταξίδεψα στην Τυνησία αλλά πριν κάποια χρόνια!

Τότε ήταν όλα μια χαρά...και από πλευράς σέρβις μέσα στο αεροσκάφος...άψογοι θα έλεγα!
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
επίσης ταξίδεψα με την εν λόγω εταιρεία 2 φορές προς Τυνησία κ μπορώ να πω, πως δεν υπήρξαν ούτε καθυστέρήσεις, το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
παιδιά ευχαριστώ πολύ!άρα πιστεύετε πως είναι ασφαλής σαν εταιρία?γιατί έχει τρομερά πιό χαμηλές τιμές απ' όλες τις άλλες...και αυτό με προβλημάτισε λίγο..
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μήπως είναι η μόνη που πετάει απευθείας και γι' αυτό; Δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο αλλά δεν είμαι και ειδικός..να μας πει ο traveller.
 

vasilikig

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Πριν 2 χρόνια που ταξίδεψα με Tunis δεν είχα κανένα πρόβλημα. Δεν είναι και η top εταιρεία, αλλά γενικά δεν αντιμετώπισα πρόβλημα. Και είναι η μόνη εταιρεία που έχει απευθείας πτήσεις για Τύνιδα.
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
παιδιά ευχαριστώ πολύ!άρα πιστεύετε πως είναι ασφαλής σαν εταιρία?γιατί έχει τρομερά πιό χαμηλές τιμές απ' όλες τις άλλες...και αυτό με προβλημάτισε λίγο..
Καλή εταιρεία.Φθηνή καθότι μονοπωλεί τη γραμμή και επιδοτείται απο τη κυβέρνηση της Τυνησίας με σεβαστό χρηματικό ποσό κάθε χρόνο.Μισθοί προσωπικού άλλωστε χαμηλότατοι.Ενας φροντιστής ή μια αεροσυνοδός λαμβάνουν το μήνα γύρω στα 240 ευρώ .
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Αν και πεταξα το 1998 απο οτι θυμαμαι ηταν μια χαρα εταιρεια. κανενα προβλημα. Εξ αλλου για τοσο συντομο ταξιδι δεν απαιτουνται και πολλα πραγματα.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
μαρτιος του 1996..........τοτε ολα καλα..........τωρα ??????????????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.122
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom