Ινδονησία Ubud Bali

nikos19811

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
Καλησπέρα ψάχνω στη booking ξενοδοχείο για ubud κ έχω δίλημμα να κλείσω μέσα στο ubud η λίγο πιο έξω;
Έχει κανείς εμπειρία από εκεί ;
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.567
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλησπέρα ψάχνω στη booking ξενοδοχείο για ubud κ έχω δίλημμα να κλείσω μέσα στο ubud η λίγο πιο έξω;
Έχει κανείς εμπειρία από εκεί ;
Ήμασταν εκεί τον περασμένο Σεπτέμβριο. Στο Ubud γινόταν χαμός από κίνηση και φύγαμε. Μείναμε στο Σανούρ που ήταν φθηνά και είχε κίνηση μέχρι αργά το βράδυ. Και ωραία μαγαζιά για φαγητό και ποτό. Μουσική και τέτοια. Βέβαια το βράδυ στο Ubud δεν ξέρω τι γινόταν.
 

annoula

Member
Μηνύματα
257
Likes
530
Καλησπέρα ψάχνω στη booking ξενοδοχείο για ubud κ έχω δίλημμα να κλείσω μέσα στο ubud η λίγο πιο έξω;
Έχει κανείς εμπειρία από εκεί ;
Αν δεν εχετε μεταφορικο μεσο, κλεισε καπου που να μπορεις να πας στο κεντρο του Ubud με τα πόδια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.515
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν δεν εχετε μεταφορικο μεσο, κλεισε καπου που να μπορεις να πας στο κεντρο του Ubud με τα πόδια.
Συμφωνω. Εμεις ειχαμε μηχανακι και μειναμε σε αυτο, που ηταν απιθανο απο ολες τις αποψεις:Δείτε το Aix Cottage Ubud στην Booking.com! Aix Cottage Ubud, Ουμπούντ, Ινδονησία

Δεν εχω μεινει πιο ικανοποιημένος απο κατάλυμα. Για πιο φτηνα αν θες σου δινω απευθειας με πμ το whatsapp του ιδιοκτήτη (νεοτατος κι ευγενεστατος) για να μην κλεισεις μεσω πλατφορμας.
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
Αν δεν εχετε μεταφορικο μεσο, κλεισε καπου που να μπορεις να πας στο κεντρο του Ubud με τα πόδια.
Έχω βρει πολύ ωραία ξενοδοχεία σε καλές τιμές αλλά είναι κάνα 2-3 χιλιόμετρα έξω από ubud..μεταφορικό δεν έχουμε γιατί θα έχουμε κ το παιδί μας όποτε δε θα νοικιάζω μηχανάκι..
Αν μείνω πιο έξω δε βολεύει ταξί για να πηγαίνω στο ubud?

Συμφωνω. Εμεις ειχαμε μηχανακι και μειναμε σε αυτο, που ηταν απιθανο απο ολες τις αποψεις:Δείτε το Aix Cottage Ubud στην Booking.com! Aix Cottage Ubud, Ουμπούντ, Ινδονησία

Δεν εχω μεινει πιο ικανοποιημένος απο κατάλυμα. Για πιο φτηνα αν θες σου δινω απευθειας με πμ το whatsapp του ιδιοκτήτη (νεοτατος κι ευγενεστατος) για να μην κλεισεις μεσω πλατφορμας.
Το ειδα πολύ ωραίο φαίνεται ..αλλά θα έχουμε κ το παιδί μας όποτε δε βολεύει να νοικιάσουμε μηχανάκι ..😭
 

annoula

Member
Μηνύματα
257
Likes
530
Το ειδα πολύ ωραίο φαίνεται ..αλλά θα έχουμε κ το παιδί μας όποτε δε βολεύει να νοικιάσουμε μηχανάκι ..😭
Δες και το sakti garden resort and spa.
Σ αυτο εμεινα και ξετρελαθηκα! Με τα ποδια κατεβαινεις κεντρο ανετα και για πιο βραδυ παιρνεις κ ενα ταξι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.539
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom