Γενικά Ukraine International

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
H Royal Jordanian δεν είναι άσχημη αλλά νομίζω ότι τους Τούρκους θα τους βρεις με καλύτερη τιμή (απ' αυτήν που βρήκες). Οπότε, όπως είπε και ο GTS, καλύτερα να περιμένεις, έχεις χρόνο...
 
Last edited:

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
αν προκειται να μετανιωσω την ωρα και τη στιγμη που πεταξα με τους ουκρανους , καλυτερα να περιμενω . Ειναι και πολλες οι ωρες του ταξιδιου, αναθεμα τες. Ευχαριστω ολους σας για τις απαντησεις
 

NENITSAKI

Member
Μηνύματα
51
Likes
54
γεια σας παιδια!!! θελω για μια ακομη φορά τη βοήθεια σας!σκεφτομαι να κλείσω εισητήρια για νεα υόρκη και βρισκω με την ukraine international στα 576 και με την turkish airlines στα 596 ..το θέμα είναι οτι με τη δεύτερη πρέπει αναγκαστικά να διανυκτερευσω ,οπότε σίγουρα θα μ πάει έξτρα κάποια χρήματα..με την πρώτη εχω αναμονή μία ώρα και κάτι στο πήγαινε και δυόμιση στο έλα! τι να κάνω...είναι μεγάλο το ταξίδι και δεν εχω ακούσει τίποτα για την ukraine! σας ευχαριστω εκ των προτέρων!
 

NENITSAKI

Member
Μηνύματα
51
Likes
54

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
ο θέμα είναι οτι με τη δεύτερη πρέπει αναγκαστικά να διανυκτερευσω ,οπότε σίγουρα θα μ πάει έξτρα κάποια χρήματα..
Αν είναι όντως αναγκαστικά και δεν υπάρχουν άλλες εναλλακτικές νομίζω η turkish σου παρέχει ξενοδοχείο.
 

NENITSAKI

Member
Μηνύματα
51
Likes
54
αληθεια λες??το εχεις ακουσει να γινεται??φτανουμε 4 το απογευμα και πεταμε 7 μιση η ωρα το πρωι!!που μπορω να απευθυνθω για να μαθω αν το δικαιούμαι?
Αν είναι όντως αναγκαστικά και δεν υπάρχουν άλλες εναλλακτικές νομίζω η turkish σου παρέχει ξενοδοχείο.
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αν η ανταπόκριση έχει 12 ώρες διαφορά, δικαιούστε διανυκτέρευση δωρεάν.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Σωστά,και οι ώρες μετράνε αλλά είναι 10 τουλάχιστον όχι 12(και 7 αν ταξιδεύεις business).
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν νομίζω να δικαιούστε δωρεάν διανυκτέρευση γιατί με 3 (αν δεν κάνω λάθος) πτήσεις από Αθήνα σε Κωνσταντινούπολη και άλλες τόσες από Κωνσταντινούπολη για Νέα Υόρκη που έχει η Turkish την ημέρα, υπάρχουν πολλοί συνδυασμοί με μικρή αναμονή στο αεροδρόμιο. Εσείς μάλλον διαλέξατε τον πιο φτηνό που έχει όμως μεγάλη αναμονή. Σε αυτήν την περίπτωση δεν δίνουν διανυκτέρευση. Για να δώσουν πρέπει ο συνδυασμός σας να είναι ο μοναδικός της ημέρας.
 

NENITSAKI

Member
Μηνύματα
51
Likes
54
θα παρω στα κεντρικα να ρωτήσω τι παίζει! σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη βοηθεια! αν και νομιζω οτι @katkats έχεις δίκιο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom