Ιταλία Un sogno italiano!

kosaitis

Member
Μηνύματα
43
Likes
82
Σου εύχομαι και μεγαλύτερρο ταξίδι.Είχα κάνει το Ancona-Roma-Montelpulciano-Pienza-Montalcino-Siena-Colle di Val d'Elsa-San Gimignano-Monterigionni-Castellina in Chianti-Greve di Chianti-Firenze-Ancona τον Ιούνιο οικογενειακώς με 2 παιδιά.Αχ τι μου θύμισες.Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.
 

kosaitis

Member
Μηνύματα
43
Likes
82
Σου εύχομαι και μεγαλύτερρο ταξίδι.Είχα κάνει το Ancona-Roma-Montelpulciano-Pienza-Montalcino-Siena-Colle di Val d'Elsa-San Gimignano-Monterigionni-Castellina in Chianti-Greve di Chianti-Firenze-Ancona τον Ιούνιο οικογενειακώς με 2 παιδιά.Αχ τι μου θύμισες.Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.Για ξενοδοχείο εμένα έξω από την Ρώμη γιατί είχα πάει με αυτοκίνητο.
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Μόλις τώρα ανακάλυψα την ιστορία! Πάρα πολύ κατατοπιστική κι ευχάριστη, ωραίες η φωτογραφίες, ακόμα καλύτερη η διάχυτη θετική διάθεση. Μπράβο παιδιά! Και εις άλλα.... :cool:

Θα τσεκάρω αμέσως τις υπόλοιπες ιστορίες σας, ελπίζω εν τω μεταξύ να έχετε πάρει και τον αέρα της στριμμένης της D5000 (κι εμένα με τσαντίζει ώρες-ώρες) και τότε ποιός σας πιάνει!!!!!
 

DimitrisG

Member
Μηνύματα
21
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Καλησπερα σε ολους τους Ιταλιανους φιλους!
Εχω απο τωρα κλεισει 13 μερες μεσα στον Αυγουστο ταξιδι στην Ιταλια, με βασικους προορισμους Φλωρεντια -σκεφτομαι για 6 διανυκτερευσεις- και Βενετια -ειναι αρκετες 4 μερες??- και σκεφτομαι με βαση αυτες τις πολεις να κανω ημερησιες εξορμησεις σε Σιενα, Πιζα και Τοσκανη απο Φλωρεντια!! Με βαση την Βενετια που αλλου μπορω να παω??
Η Μπολονια αξιζει για διαμονη?
Ευχαριστω πολυ!!!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
ΟΧΙ 6 μερες Φλωρεντια νομιζω εγω... 4 Βενετια καλα ειναι θα δεις πολλα!
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Έξι μέρες Φλωρεντία πιστεύω κι εγώ είναι πολλές... 4 γεμάτες είναι καλά.... Η Λούκα είναι πολύ ωραία, επίσης μου άρεσε η βολτέρα! Έχει και μια ωραία πινακοθήκη!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Πωπω δικό σου είναι αυτό το στόρυ?? Θυμάμαι πριν γίνω και εγώ μελος στο φόρουμ που το είχα διαβάσει και είχα κρατήσει σημειώσεις για τα πάντα!! Τί ομορφο ταξίδι πραγματικά!! Μπράβο ρε κοριτσάκι!! Πάντα τέτοια όμορφα ταξίδια να κάνεις!! :clap::clap:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Πωπω δικό σου είναι αυτό το στόρυ?? Θυμάμαι πριν γίνω και εγώ μελος στο φόρουμ που το είχα διαβάσει και είχα κρατήσει σημειώσεις για τα πάντα!! Τί ομορφο ταξίδι πραγματικά!! Μπράβο ρε κοριτσάκι!! Πάντα τέτοια όμορφα ταξίδια να κάνεις!! :clap::clap:
σ ευχαριστω κοριτσακι:kiss:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Μολις κατάφερα να διαβάσω την ιστορία σου αλλα όχι όλες τις περιγραφές και λεπτομερείς...και μόνο η δι;δρόμο φτάνει!! Θαυμάσιο ταξίδι!!παμτα τέτοια!!!:)
 

dove

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Ελένη μου...παρ'ο,τι είχα δει παλαιότερα τις πανεμορφες,υπέροχες,τέλειες φωτογραφίες σας,τώρα μπορώ να πω,ότι έζησα πολύ παραπάνω το ταξίδι σας!!
Πραγματικά χαίρομαι τόσο πολύ που περάσατε τόσο όμορφα και είδατε τόσο υπέροχα μέρη!!!:D:clap:
Σύντομα να γυρίσετε ακόμη μία χώρα!!!'

Υ.Γ με έβαλες σε δευτερες σκέψεις!!χαχα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom